www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Logomu izinsiz kullanan siteler var | Distile

Logomu izinsiz kullanan siteler var!

Logomu izinsiz kullanan siteler var!

Fikir ve eserlerin korunması, günümüzde internet dünyasının önemli konularından biri haline geldi. Görsel ve yazılı eserlerinizi, grafik çalışmalarınızı ve yazılımlarınızı korumak için ne gibi önemler alıyorsunuz? Marka ve şirketlerin internet üzerinde güvenli ve güçlü bir şekilde yer almasının temelinde, internette telif haklarını korumak için yapılacak çalışmalar yer alıyor. Emek hırsızlığının önüne geçerek, sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanarak markanızı, internet sitenizi veya şirketinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz. Bu yazımızda, internette izinsiz logo kullanımı başta olmak üzere bize ait içerikleri nasıl koruyacağımız konusuna değinmek istiyoruz.

 

 

İnternet üzerinde bulunan logomuzun izinsiz kullanılmasına karşı, logo hırsızlığını şikayet için sığınacağımız yasal liman, uzun yıllardır geçerli olan fikir ve sanat eserleri kanunudur. Bize ait olan, hedef kitlemize kendimizi en iyi şekilde yansıttığına inandığımız logomuz, tıpkı diğer telif hakkı kapsamındaki üretimler gibi bu kanun kapsamında korunmaktadır. Fakat, internet ortamında telif hakkı korumak, diğer alanlara göre biraz daha zor ve çetrefilli bir süreçtir. Çoğu müşterimizin bu konuda önlemler almadığına ve bizimle çalışmaya başlayana kadar, bu konuda yasal ve teknik olarak neler yapılacağına dair bir stratejilerinin olmadığına şahit olduk.

Peki, internette logo hırsızlığına karşı ne yapılabilir? Fikir ve sanat eserlerinizin etkin bir şekilde korunamadığını, yaptığınız engelleme girişimlerinin sonuç almadığını gördüğünüzle, teknik ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 2010 yılında bu yana internette fikir ve sanat eserlerini koruma konusunda yaptığımız çalışmalarla, müşterilerimizin internette itibarını ve kazancını koruyoruz. Size ait özgün içerikleri takip eden ve raporlayan ekibimiz, internette fikir hırsızlığı ve kopyalanan içerikler karşısında, yasal ve teknik bir takibat başlatır. Kısa sürede sorunlarınıza çözüm bulmak için, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İzinsiz logo kullanımı engelleme

İnternette kopyalama engelleme

Arama sonuçlarından içerik kaldırma

İnternet sitelerinden içerik kaldırma

İnternette fikir koruma

İnternette eser koruma

İnternette korsanla mücadele

 

İrtibat İçin:

+90 850 885 1012Bir Cevap Yazın