Logonuzu Sizden İzinsiz Kullananların İçeriklerini Kaldırma

Logonuzu Sizden İzinsiz Kullananların İçeriklerini Kaldırma

İZİNSİZ LOGO KULLANIMI ENGELLEME

Logolar oldukça önemli tasarımlardır. Birçok firma ya da marka için logolar firmalarında markaların da önün gelen tasarımlar olarak yıllardır bilinmektedir. Marka veya firma bilinirliğinin çok üzerinde logo bilinirliğinin olduğu ticari durumlar oldukça fazladır. Bu nedenle de logoların izinsiz kullanılması ya da kopyalanması gibi durumlar direkt olarak ticari hak ve ünün haksız kullanımı gibi bir durumu beraberinde getirir. Hak gaspı, hırsızlık ve haksız kazanç gibi birçok davaya konu olabilecek bir durumdur. Logonuzu sizden izinsiz kullananların içeriklerini kaldırma bireysel olarak halledilebilecek bir süreç değildir. Yapılması gerekenler için bize başvurabilir, bizden yardım alabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

logoyu-izinsiz-kullanma

Logoların İzinsiz Kullanımı

Logolar çoğunlukla satılan malı, firmayı ve kaliteyi doğrudan temsil eden özel tasarımlardır. Tescilli logolarınızın kullanılması ve altının haksız kazanca neden olacak şekilde kalitesiz ürün ve hizmetlerle doldurulması hem ticari açıdan aldatmaca ve hukuk açısında hırsızlık ve nitelikli dolandırıcılık gibi konulara kadar uzayabilecek bir durumdur. Logonuzu sizden izinsiz kullananların içeriklerini kaldırma en doğal hakkınız olarak algılanması gereken bir konudur.

izinsiz-logo-kullanimi

Firmamızın Hizmetleri

Logonuzu sizden izinsiz kullananların içeriklerini kaldırma hizmetleri için web sitemizden bize ulaştığınızda konuyla ilgili süreç ve kesin sonuç aldırıcı yöntemlerimiz sizi bilgilendirerek verdiğimiz profesyonel hizmeti deneyimli ekibimiz ile sunuyoruz. Kesin sonuç için önbellekler dahil silinerek bir daha logolarınızın izinsiz kullanımını engelliyoruz.

Logonuzu Sizden İzinsiz Kullananların İçeriklerini Kaldırma” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Volkan Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Bize [email protected] ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir