www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Mahkeme Kararıyla Haber Kaldırma | Distile

Mahkeme Kararıyla Haber Kaldırma

Mahkeme Kararıyla Haber Kaldırma

İnternet ya da sosyal medyaya yansıtılan ve gerçeklik payı olmayan her türlü olumsuz ve kötü içerikleriniz için mahkeme kararıyla haber kaldırma konusunda atılım yapabilirsiniz. Hakkınızda yalan yanlış yere yapılan her türlü video, film, ses kaydı, fotoğraf gibi görselleri yapan kişi ya da kişiler hakkında şikayetçi olabilir ve mahkeme kararı ile bu haberleri internet ya da diğer medyada kaldırabilirsiniz. Distilasyon danışmanlık merkezimiz aracılığıyla olumsuz içeriklerinizin kaldırılması ve yerine yenilerin konularak hakkınızda olumlu algı oluşturulmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız her türlü olumsuz içeriklerin arama motorları ve diğer haber kaynaklarından kaldırılarak yerine daha doğru ve gerçek bilgilerin yerleştirilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

Firmamız Aracılığıyla İçeriklerinizi Düzenleyebilirsiniz

Distilasyon danışmanlık merkezi olarak firmamız her türlü olumsuz içerikleri düzenleyerek yerlerine yeni ve doğru içerikler yerleştirme konusunda uzman çalışmalar yapmaktadır. Mahkeme kararıyla haber sildirme konusunda gerekli davayı açıp şikayetçi olduktan sonra firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. Her ne kadar dava neticesinde içerikleriniz haber kaynaklarından kaldırılsa da toplum nazarında olumsuz algıyı yıkmak zordur. Özellikle ünlü ve tanınan kişiler için bu çok daha zor bir durumdur. Bu açıdan sadede olumsuz içeriklerinizin kaldırılması yetmez. Bu olumsuz içerikler yerine olumlu algı oluşturabilecek içeriklerin girilmesi ve yansıtılması gerekir. Firmamız bu noktada size yardımcı olarak içeriklerinizin yeniden düzenlenmesi ve sadece olumlu bilgilerin girilmesi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır.

Bizi Arayarak Destek Sağlayabilirsiniz

Haber kaynaklarında istemediğiniz her türlü içeriği mahkeme kararıyla haberleri kaldırma yoluyla önleyebilirsiniz. Bu haber kaynaklarının kalıcı olarak sildirilmesi ve bir daha asla aynısı ya da benzer içeriklerin konulmaması, olumsuz algıyı yıkmak için olumsuz içerikler yerine olumlu algı oluşturabilecek pozitif içeriklerin konulması için firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamızdan destek sağlamak için öncelikle bize ulaşmanız gerekir. 24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firmamıza hızlıca ulaşmak için 0850 885 10 12 numaralı telefondan ulaşabilir ya da iletişim@distile.com.tr web adresini tıklayarak iletişimi mail yoluyla da gerçekleştirebilirsiniz. İletişime geçtikten sonra bu alanda destek için bizden yardım talep edebilirsiniz.


Also published on Medium.Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...