Mail Ru Üzerinden Görsel Fotoğraf ve Video Kaldırma

Mail Ru Üzerinden Görsel Fotoğraf ve Video Kaldırma

Tüm dünyanın i̇nternet ortamına taşınmaya başladığı günden bu yana hepimiz arkamızda bazı izler bıraktık ve bu izlerin pek çoğu arama motorlarında görünür halde. Bu izler belli arama terimleri ile arama motorlarında listeleniyor. Söz konusu arama motorlarından biri de Mail.ru. Peki Mail.ru üzerinden görsel, fotoğraf ve video kaldırmak mümkün mü?

Görsel, Fotoğraf ve Videolar Mail.ru Arama Sonuçlarında Görünür Mü?

Rusya’da Yandex’in en büyük rakiplerinden biri olarak gösterilen Mail.ru, aynı zamanda Rusya’nın Google’ı olarak adlandırılır. Tıpkı Google gibi bir arama motoru özelliği bulunan platform, herhangi bir kelimeyi arattığınızda Google’da da çıkan pek çok sonucu karşınıza getirir. Başka bir ifadeyle; örneğin Google ve Mail.ru üzerinden aynı anda “i̇nternetten haber kaldırma” cümlesini arattığınız zaman, karşınıza çıkan sonuçlar hemen hemen aynı olur. Dolayısıyla internetten görsel, fotoğraf ve video kaldırma işlemleri gerçekleştirmek isterseniz, bunu yalnızca Google üzerinden gerçekleştirmeniz yeterli olmaz. Çünkü i̇nternet ortamından kaldırılmasını istediğiniz içerikler, aynı anda Mail.ru üzerinde de bulunur. Dolayısıyla buna yönelik bir çalışma gerçekleştirmek gerekir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Mail.ru Üzerinden Görsel, Fotoğraf ve Video Kaldırmak Mümkün Mü?

Mail.ru üzerinden içerik görsel, fotoğraf ya da video kaldırmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Fakat bu yöntemlerden pek çoğunun çok uzun sürelerde sonuç verdiğini ve son derece uğraştırıcı olduğunu peşinen söyleyelim. Örneğin kaldırılmasını istediğiniz içeriklerle ilgili doğrudan Mail.ru ile iletişime geçmeniz mümkün. Fakat böyle bir yöntemde işinizi halledebilecek birileriyle sağlıklı bir iletişim gerçekleştirmeniz aylar sürebilir. Bu yüzden bu yöntem genellikle sonuç vermez. 

Aslında bu noktada doğrudan arama sonuçlarında listelenen sitelerin yöneticileri ile iletişime geçmek ve kaldırılmasını istediğiniz içeriklerle ilgili talebinizi iletmek çok daha doğru bir yöntem. Fakat burada da karşılaşılacak bazı sorunlar var. Örneğin görsel, fotoğraf ya da videolarınızın yer aldığı çok sayıda site olabilir ve bu sitelerin her biri ile iletişime geçmek haddinden fazla zaman alabilir. Bir diğer yandan siteler eski siteler olup, artık kimse tarafından yönetilmiyor olabilir. Dolayısıyla bu yöntemin başarı şansının çok da yüksek olmayacağını kabul etmek gerek. Bir diğer yöntem olarak kaldırılmasını istediğiniz içerikler ile ilgili hukuki bir süreç başlatabilirsiniz. Fakat bu da hem zaman alacak, hem sizi ekonomik olarak yıpratacak, hem de zaman zaman fiziksel olarak belli alanlarda bulunmanızı zorunlu kılacaktır. Sonuç olarak bu üç yöntemin başarı şansı bulunsa da, bu süreçler sonunda istediğinizi almanız zor olmayacak, sizi ziyadesiyle yıpratacaktır. Peki ne yapmak gerek?

Profesyonel Destek Alarak Kendinize Zaman Kazandırın!

Kişisel nedenlerle ya da iş ile ilgili olarak pek çok insan arama sonuçlarından görsel, fotoğraf ve video kaldırmak isteyebilir. Bunun nedeni genellikle bireylerin ya da işletmelerin söz konusu içeriklerden zarar görmesidir. İşte bu zararın önlenmesi ve her şeyin pozitif bir hale gelebilmesi için bu içeriklerden kurtulmak gerekir. Bunun için yukarıda saymış olduğumuz yöntemler genellikle başarıya ulaşmaz. Dolayısıyla bu konuda size hizmet verebilecek deneyimli ve uzman bir ekipten profesyonel destek almanız gerekir.

Bu alanda profesyonel destek sağlayan Distile, sizler için Mail.ru üzerinde bulunan ve kaldırılmasını istediğiniz tüm görsel, fotoğraf ve video içerikleri kaldırır. Böylelikle bir yandan temiz bir sayfa açarken, bir yandan da zaman kazanmış olursunuz. Siz de dijital ortamdaki görünürlüğünüzü pozitif hale getirecek ve online itibar yönetimi konusunda profesyonel destek sağlayacak bir ekiple çalışmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir