Marka Adınızı Kullanan Siteler 

Marka Adınızı Kullanan Siteler 

 

İnternet her ne kadar çağımızda yaygınlaşmış olsa da çoğu zaman marka adınızı kullanan sitelere de rastlamanız kaçınılmaz bir durumdur. Çalıntı, taklit gibi sizlerin istemediği pek çok konularda elimizi taşın altına koyarak daha güvenli bir ortamı sizlere sunuyoruz. Marka adınızı kullanan sitelerin hangileri olduğu tespit edilerek online platformdan da en hızlı şekilde kaldırılmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

marka-adinizi-kullanan-web-siteleri Firma için marka son derece önemlidir. Marka firmanın kendisini en iyi şekilde ifade etmesini sağlayan yoludur. Hal böyle olunca markanıza göz diken ve sizlerin üzerinden ticaret işlemlerini yapmaya çalışan ya da marka adınızı kullanarak haber sitelerinde karalama kampanası düzenleyen istenmeyen olumsuzluklara karşı sizlerde gerekli mücadelelerinizi vermeye başlayın. Marka adını kötü yönde kullanma girişiminde bulunan kişiler için tamamen kalıcı bir şekilde silme, kaldırma gibi hizmetler gerçekleşmektedir. Buna göre sizlerde marka adınızı kullanmaya başlayarak hem online ortamda kötü bir itibar yaratmamış olacak hem de kötü içeriklerin engellenmesini sağlayacaksınız. Böylelikle markanızı kontrol altında tutabilmekte sizin için çok kolay olmaya başlayacak. Günün her anında kaliteli bir şekilde hizmet verildiği için sizlerde markanızı kullanan sitelerin kapatılmasını çok kolay bir şekilde sağlayacaksınız. Marka Adınızı Kullanan Siteler, eğer ki sizleri fazlasıyla rahatsız ediyorsa hiç endişeye kapılmadan sağlanan hizmetlerden yararlanmaya başlayarak marka adını kullanma girişiminde olan sitelerin Google ortamından kolay bir şekilde kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

Distile ekibimiz kaliteden asla ödün vermeden 7/24 aktif bir şekilde kusursuz hizmet verebilmek adına elinden gelenin fazlasını ortaya koymaktadır. İstek ve beklentilerinize yönelik en güzel çalışmalar aracılığı ile kendi markanızı koruma altına alarak bir ömür böyle platformda sorunsuzca kullanabilmenize yardımcı oluyor. Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmeniz adına ise yapmanız gereken ise iletişime geçmek olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir