Marka Hakkının İhlali İhtarnamesi

Marka Hakkının İhlali İhtarnamesi

Marka Hakkının İhlali İhtarnamesi

Distile Danışmanlık merkezi, internet üzerinde yer alan sizin ya da kurumunuz hakkında yapılan her türlü olumsuz içeriklerin kaldırılarak kalan boşluğu olumlu içeriklerle doldurma hizmeti vermektedir. Distilasyon merkezi olarak mevcut sorunların hukuksal ağ, alında uzman ekip ve profesyonel olmuş medya departmanı ile çözüme kavuşturulması noktasında çözüme kavuşturulması konusunda yardımcı olmaktadır. Marka hakkının ihlali ihtarnamesi olarak da siz değerli müşterilerin markaları konusunda her türlü hakkın ortadan kaldırılmaya çalışılmasında teknik desteklerle merkezimiz yardımcı olmaya çalışmaktadır. Bu konuda söz konusu sorunların çözümü noktasında yasal destekle sizlere en iyi şekilde yardımcı olunmaya çalışılmaktadır. Bu alandaki sorunların kısa sürede pratik çözüm yolları ile çözülmesi noktasında siz değerli müşterilere en iyi şekilde yardımcı olunmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Marka Hakkının İhlali İhtarnamesi

Marka İhlallerinin İnternetten Kaldırılması

Markalar firma ya da şirketlerin alanında başarılı olmasını sağlayan en önemli simgelerdir. Markalar sayesinde başarı katsayısı firmaların yükselmekte ve firma ya da şirketlerin rakipleri ile olan iş savaşında daha önde olmalarını sağlamada markalar yardımcı olmaktadır. Firma ya da şirketlerin yükselmesini istemeyen rakip firmalar kendi başarısını yükseltmek adına rakip firmaların markalarının ihlal edilmesi noktasında rakiplerini çökertecek girişimlerde bulunabilir. Marka ihlalinde en çok yapılan yasal olmayan çirkin işlerden birisi markaların kopyasını kullanmak, markaların izinsiz benzerlerinin yapılması ve üretilmesidir. Bu şekilde harekete geçen rakip firmalar karşı firmaya maddi ve manevi büyük zararlar vermektedir. Bu zararlardan kurtulmak için marka ihlallerini internetten kaldırma konusunda Distile danışmanlık merkezi bu konuda profesyonel teknik ekibi ile sizlere en iyi şekilde destek sağlamaya çalışmaktadır. Marka ihlalleri konusunda firmanızın ya da şirketinizin başarısını aşağı çeken her türlü haksız duruma karşı Distile Danışmanlık Merkezi sizin yanınızda olarak sizlere bu alanda gerekli teknik ve hukuksal desteği sağlamaktadır. Danışmanlık merkezimiz aracılığıyla karşı firmaya marka ihlali konusunda dava açabilir ve bu konuda haksız çıkar sağlayan rakiplerinizden tazminat talep edebilirsiniz. Marka ihlali konusunda sizlere hukuksal anlamda destek olan firmamızdan gerekli destek ve yardımı sağlamak için bizi hemen 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir