www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Markamı izinsiz kullanan siteleri nasıl şikayet ederim, | Distile

Markamı izinsiz kullanan siteleri nasıl şikayet ederim?

Markamı izinsiz kullanan siteleri nasıl şikayet ederim?

Ticari yönde sürdürülebilir bir başarı kazanmanın en önemli adımlarından biri, başarının önündeki engelleri tespit edip, onları birer birer aşmaktır. Markasını büyütmek ve başarısını korumak isteyen girişimciler günümüzde internet dünyasına güçlü bir şekilde yer almanın öneminin farklındalar. İnternet araçlarını etkin bir şekilde kullanmak, sosyal medya üzerinden hedef kitle ile olan iletişimi sağlam zeminlere oturtmak oldukça önemli. Ancak, internet dünyasında var olan engeller, markaların itibarınızı zedeleyebilir, başarı ve kazancı düşürebilir.

İnternet dünyasında kalıcı bir başarı yakalamak için markanıza zarar veren bu engelleri doğru bir çalışmayla aşmanız gerekir. Bu engellerin başında internette marka hırsızlığı gelir. İnternette izinsiz marka kullanımını engelleme çalışmalarıyla markanızı güçlü bir şekilde ayakta tutabilirsiniz.

İnternette izinsiz marka kullanımını engelleme hem şirketler için, hem de internet üzerinde içerik yayını yapan web siteleri için oldukça önemli bir konudur. Ne markanızın, ne de logonuzun başkaları tarafından kullanılmasını istemezsiniz. Bizler, internette izinsiz logo kullanımı konusunu da, internette marka koruma başlığı altında değerlendiriyor, gereken özeni gösteriyoruz. Elbette, internette izinsiz içerik kopyalama konuları da başarıya gölge düşüren önemli bir etken.

 

 

 

İzinsiz olarak içerik kullanmak, marka kullanmak veya logo kullanmak internet dünyasında sık rastladığımız konulardır. Bunların her birini birer hırsızlık gözü ile değerlendirmek yanlış olmaz. Sizin yatırımınızdan, verdiğiniz emekten ve yaratıcılığınızdan çalınan ürünlerle değer yaratmaya çalışanları tespit etmek ve bunun karşılığında doğru adımları atmak kaçınılmadır. Bunun için doğru bir destek hizmeti almalı ve internette haklarınızı savunmalısınız. Sadece yasal süreçlerin yeterli gelmediği durumlarda, teknik olarak atılması gereken adımları atacak, deneyimli bir ekiple çalışarak başarınızı arttırabilirsiniz.

Bizler sürekli olarak, internette markamı izinsiz kullanıyorlar, internette logomu kullananlar var, gibi şikayetler alıyor ve bu sorunlara 2010 yılından bu yana çözüm üretiyoruz.  Deneyimli ekibimiz bu sorunlar karşısında atılması gereken yasal ve teknik adımları en kısa sürede yerine getiriyor.  İnternette içerik hırsızlığı başta olmak üzere her türlü izinsiz kullanıma çözüm üreten geniş kadromuzun bu hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz.

İrtibat İçin

+90 850 885 1012Bir Cevap Yazın