Markamı Kullanarak Satış Yapanları İnternetten Kaldırmak

Markamı Kullanarak Satış Yapanları İnternetten Kaldırmak

Kişilerin haklarından birisi olan ticaret hukukunda marka ihlali yapmak, bir başka şahsın üzerinden isim kullanarak satış yapmak suçtur. Bunun için isterseniz bu konuda şikayetçi olabilir ve dava açabilirsiniz. Emek verip ürünlerinizin ve markalarınızın sizin adına bir başkasının satış yapması oldukça üzücü ve sinir bozucu bir durumdur. Marka kullanarak satış yapanları internetten kaldırmak için bu konuda uzman bir destekçiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu konuda gerekli desteği sağlamak ve bu alanda profesyonel yardım almak için Distilasyon Danışmanlık Merkezimizle bağlantı kurabilirsiniz. Firmamız bilişim alanında almış olduğu kaliteli eğitim neticesinde sizlere en iyi şekilde yardımcı olarak sizin bu alandaki mağduriyetinizi önlemeye çalışacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Marka İhlali Yapanları İnternetten Silebilirsiniz

İzinsiz olarak sizin markanızı kullanarak ürün satışı yapan sahte ürün satıcılarını internetten kaldırmak mümkündür. Marka ihlali yapanları internetten silmek için profesyonel destek almak adına Distilasyon Danışmanlık Merkezimizden bu alanda etkin bir destek almanız mümkündür. Firmamız bu alanda almış olduğu eğitim neticesinde size profesyonel anlamda destek sağlayacaktır. Öncelikle bu konuda kapsamlı bir araştırma yapan firmamız markanızın kimlerin kullandığını araştırıp öğrendikten sonra bu kişi ya da kurumların internetten kaldırılması konusunda yasal yollarla sizlere yardımcı olacaktır. Böylece kalıcı bir şekilde ve kökten bu kişi ya da kurumlardan tamamen kurtulmanız mümkündür. Sahte isim kullanarak sizin adınızla iş yapanlar firmamız aracılığıyla sanal ortamdan tamamen uzaklaştırılacaktır.

Firmamızdan Destek Sağlayabilirsiniz

Firmamız aracılığıyla markanızı kullanarak internetten satış yapanları silebilirsiniz. Sizin isminizle satış yaparak ürün satan kişileri sanal ortamdan kaldırmak için firmamız bu alanda yardımcı olmak üzere size en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Firmamız aracılığıyla bu alanda profesyonel destek almanız mümkündür. Firmamız bu alanda size en iyi şekilde destek olarak sizlerin bu alanda mağdur olmanızı önlemek için gerekli çalışmaları en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Firmamızdan bu alanda destek sağlamak firmamızla istediğiniz zaman iletişime geçmeniz mümkündür. İletişim için iletiş[email protected] adresine tıklayabilir ya da bizi
0850 885 10 12 numaralı telefondan arayıp yardım talep edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir