N11 ve Hepsiburada Üzerinde Marka İhlallerini Kaldırmak

N11 ve Hepsiburada Üzerinde Marka İhlallerini Kaldırmak

N11 ve Hepsi Burada Üzerinde Marka İhlallerini Kaldırmak

Marka ihlali yapmak ve sahte isim adı altında ürün satışı yapmak suçtur. Bu konuda bilişim suçu işleyen kişiler için gerekli yasal düzenlemeler yapılmıştır. N11 ve Hepsiburada üzerinde marka ihlallerini kaldırmak için yapmanız gereken bu alanda profesyonel anlamda destek sağlayan uzman destek ihtiyacı alan firmalardan yardım talep etmektir. Distilasyon Danışmanlık Merkezi size bu alanda gerekli desteği sağlamaktadır. Bu alanda gereken desteği alabilmeniz için firmamızla irtibata geçebilir ve firmamız aracılığıyla bu siteler üzerinde marka ihlallerini kolayca kaldırılabilirsiniz. Firmamız bu alanda gerekli analiz ve çalışmaları yaptıktan sonra marka ihlalleri konusunda yasal kurallara uygun şekilde bu siteler üzerindeki marka ihlallerini kaldırma konusunda yardımcı olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

N11 ve Hepsiburada Üzerinde Marka İhlallerini KaldırmakProfesyonel Anlamda Destek Sağlayabilirsiniz

Profesyonel anlamda destek alabilmeniz için Distile Danışmanlık Merkezimiz olarak bizden yardım talep edebilirsiniz. N11 ve Hepsi Burada üzerinde marka ihlallerini sildirme konusunda destek sağlamak amacıyla firmamızdan bu alanda profesyonel anlamda yardım sağlayabilirsiniz. Sizin ve şirketinizin markasını kullanarak sahte isim adı altında ürün satışında bulunanlar için firmamız bu alanda gerekli çalışmaları yaparak bu alanda yaşanan mağduriyeti önlemeye çalışacaktır. Böylece sizin bu alanda etkin ve doğru hizmet almanız konusunda en iyi şekilde yardım almanız konusunda firmamız gerekli düzenlemeyi ve çalışmayı yapacaktır. Yasal kurallar çerçevesinde bu alanda en iyi şekilde hizmet almanız firmamız aracılığıyla sağlanacaktır.

Bizi Arayabilirsiniz

Firmamızla iletişime geçerek marka ihlali kaldırma konusunda yardım sağlayabilirsiniz. N11 ve Hepsi burada siteleri üzerinden yapılan sahte marka kullanarak ürün satan kişi ya da kurumların tarafımızdan tespit edilmesiyle bu alanda gerekli çalışmalar yapılır ve marka ihlalleri bu siteler üzerinden en iyi şekilde kaldırılır. Firmamızdan bu alanda yardım talep etmek için yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmenizdir. Firmamızla iletişime geçmek için iletiş[email protected] adresini tıklayabilir ve mail yoluyla bizimle iletişim kurabileceğiniz gibi aynı zamanda telefon yoluyla bizlere ulaşmak isteyenler için 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizleri arayabilir ve buradan da bizimle kolayca iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir