Negatif Kullanıcı Yorumları

Negatif Kullanıcı Yorumları

 

Firmalar sürekli olarak pozitif yorumları müşterilerinden duymak ister. Fakat kimi zaman farklı hesaplar açılıp firmanızı kötü göstermeleri için Negatif Kullanıcı Yorumları kandırmacılığına başvurulduğu da bir gerçektir. Bu durum ne yazık ki ticaret ortamı içerisinde firmanızın son derece kötü görünmesine neden olacak istenmeyen durumların başında yer almaktadır. Bundan böyle negatif yorumlar tarafınıza her ne kadar yapılmış olsa bile moralinizi bozacak bir durum söz konusu olmayacaktır. Çünkü kalıcı şekilde olumsuz yorumların silinmesi konusunda gerekenin fazlasını yapacak olan distile ekibiyle hayatınız daha sorunsuz şekilde geçmeye başlayacak. Birçok sosyal medya hesabından istemediğiniz olumsuz yorumlar firmanızı karalamak için gelebilir. Hatta çoğu zaman sizi ticaret ortamından nakavt edip kötü göstermek maksatlı kötü düşünceler sonucu böyle şeyler yaşanıyor diyebiliriz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

kullanici-yorumlariBundan böyle istemediğiniz içerikler tarafınıza sık sık gelmeye başlıyor ve bu durumda hem sizin kötü görünmenize hem de sizin çalışma azminizi kırıyorsa yapacak iş son derece basittir.

Hızlı Şekilde Olumsuz Yorumlar Kaldırılsın

İçerik kaldırmada profesyonel bir ekip arıyorsanız distile tam size uygun bir firmadır diyebiliriz. Çünkü Distile ekibi sosyal medya ortamından tutunda daha pek çok arama sonuçlarını en titiz şekilde analiz edip araştırarak ortadan kalıcı şekilde kaldırıyor. Size kalansa daha sorunsuz ve pozitif yorumların ağırlıklı olduğu bir platform kalıyor. Gerek paylaşımların olumsuz olması gerekse farklı nedenler sebebi ile karşılaşmış olduğunuz tüm sorunların üstesinden gelmek artık kolay olacak. Üstelik bu sorunlara distile ekibin en kısa süre zarfı içerisinde el atıyor olması da sevindiren bir başka önemli faktörlerin başında yer alıyor. Negatif Kullanıcı Yorumları Silme konusunda hızlı davranan distile ekibi sizi kötü gösterecek her ne varsa engelliyor. İşte tüm bu hizmetlerden bende yararlanmak istiyorum diyorsanız başvuracağınız adımlar oldukça kolay olacak. Distilasyon hizmetlerini çok uzun zaman dilimi içerisinde başarıyla vermiş olan Distile firması, içerik fotoğraf, video ve yorum gibi istenmeyen pek çok şeyleri en hızlı ve kolay yollarla kaldırtıyor ve sizlerin istediği bir online ortamı yeniden de önünüze sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir