Negatif Yorumlar Moralinizi Bozmasın

Negatif Yorumlar Moralinizi Bozmasın

Moral bozmaya gerek yok

İnternet üzerinde çeşitli sosyal medya hesaplarında ya da web sitelerine paylaşmış olduğunuz içerikler hakkında olumsuz yorumlar alıyor olabilirsiniz. Gerek paylaşımların olumsuz olması gerekse farklı nedenler sebebiyle oluşan bu durumun çözümü son derece kolaydır. Negatif yorumlar moralinizi bozmasın, çünkü sitemiz sizin için bu probleminizi kolayca çözer.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İçerik kaldırmada profesyonel ekip

Uzun süredir distilasyon işi yapmakta olan uzman ekibimiz, internet üzerinden içerik fotoğraf, video ve yorum gibi öğelerin kaldırılmasını sağlar. Aynı zamanda telif hakkına sahip olduğunuz bir ürünün internet üzerinde paylaşılmış olması durumunda devreye girmekteyiz. Bu yüzden negatif yorumlar moralinizi bozmasın.

negatif-yorum-kaldirma

Markanızın adının zedelenmesine izin vermeyin

İnternet üzerinde sık yaşanan olumsuz yorum, paylaşım v.b durumlar size ve markanıza zarar verir. Bu duruma engel olmak, sitemizden yardım istemek kadar kolaydır. İçerik kaldırma konusunda profesyonel destek veren sitemiz, kolayca ve kısa sürede sorunu çözüme kavuşturur.

Gündemin sosyal medyaya etkisi

Olumsuz şekilde etkilendiğiniz, gündemin sosyal medyaya etkisi nedeniyle aldığınız negatif yorumlar, distile vasıtasıyla sorun olmaktan çıkıyor.

distilasyon-sosyal-medya

 

Sosyal medyada mutluluğunuzu artırın

Olumsuz haber, içerik ve yorumların kalkması, beraberinde mutlu bir sosyal medya kullanımını gerektir. Bu sayede sosyal medya hesaplarınıza istediğiniz şekilde yön verebilir ve sorundan kurtulabilirsiniz. Youtube gibi video paylaşım hesaplarınız var ise buradaki negatif yorumlar moralinizi bozmasın. Sitemizin vereceği özgün distilasyon hizmeti ile bu sorunu da içiniz rahat bir biçimde giderebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir