Olumsuz Arama Sonuçlarını Siliyor ve Temizliyoruz

Olumsuz Arama Sonuçlarını Siliyor ve Temizliyoruz

OLUMSUZ ARAMA SONUÇLARINI SİLİYOR VE TEMİZLİYORUZ

Google’da çıkan sonuçları silme ve temizleme hizmetinden yararlanarak çeşitli içeriklere müdahale edebilirsiniz. İnternet dünyasının en çok ziyaret edilen alanlarından biri olan Google arama motoru internet kullanıcıları tarafından birçok içeriğe ulaşmanın adresi. Elbette bu kadar içerik içerisinde kurumunuzu, şahsınızı, markanızı hedef alan içeriklere rastlayabiliyoruz. Bunların bir bölümü eleştiri olabildiği gibi, bir kısmı da sizi hedefleyen karalama çalışmaları olabilir. Silinmesini veya temizlenmesini istediğiniz içerikler size ait olan ve artık internette olmasını düşündüğünüz içerikler olabilir. Tüm bu verilerin izini takip etmek ve yasal prosedürleri devreye sokmak konusunda uzman bir distilasyon ekibinin işidir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

twitter-hassas-medya-icerikleri-kaldirma

Markasını, kurumsal itibarını veya şahsen itibarını korumak isteyen birçok internet kullanıcısı bu konuda nerden destek alacağını bilmiyor. İnternet üzerindeki içerikleri takip eden ve düzenleyen Distile Danışmanlık 2010 yılından bu yana kullanıcıların bu sorunlarına başarılı çözümler üretiyor. İnternet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz içerikleri konusunda uzman bir ekiple yerine getiren Distile danışmanlık sizlere uluslararası kanun ve kurallara uygun bir hizmet anlayışı ile hareket ediyor. Sadece Google üzerinden değil, birçok platformda veri kaldırma işlemi yapan Distile Danışmanlık hizmetlerinden siz de yararlanabilirsiniz:

Facebook’tan içerik kaldırma

Youtube’dan video kaldırma

Tiwitter üzerinden içerik kaldırma

İnstagram’dan içerik kaldırma

WordPress’den içerik kaldırma

Blogspot’tan içerik kaldırma

Sahte hesapların kapatılması

İtibarınızı zedeleyen internet yayınlarını kaynaklarından kaldırma çalışması yapan  Distile Danışmanlık sizlere internette algı yönetimi hizmetleri ile olumsuz içerikleri olumlu içeriklere dönüştürme hizmeti de sunacaktır. Distile Danışmanlık verileri kaynaklarından kalıcı olarak silecektir. Marka değerinizi korumak ve yükseltmek için profesyonel bir hizmet sunan ekibimiz hakkınızdaki olumsuz haberleri silme, internetten video kaldırma, istenmeyen resimleri kalıcı olarak silme gibi uzmanlık isteyen işleri kısa sürede yerine getirecektir.

Distile Danışmanlık ekibinden arama motoru Google’da içerik danışmanlığı ile ilgili hizmetlerden kolayca yararlanabilirsiniz. İrtibat numaramızdan bizi arayarak merak ettiğiniz konularda bilgi istemeyi unutmayın.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir