Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Olumsuz haber ve içerik kaldırma
[vc_row][vc_column][vc_column_text]Günümüzde adınız ya da şirketiniz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilerin %76’sının internet üzerinde sizi arayarak araştırdığını ve kararlarını buna göre şekillendirdiğini biliyor musunuz?

İnternette itibarınızı “kötü” etkileyen haber ve içerikler olabilir, bunlar geçmişinizde yaşanmış olaylar da olabilir sizi karalamaya çalışan kişiler ya da rakip kuruluşların ortaya çıkardığı sonuçlar da olabilir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Türkiye’de internet kullanım oranı 2014 yılında %45 olarak açıklanmıştı, bu rakam oran olarak diğer gelişmiş ülkelere nazaran az olsa da 35 milyondan fazla internet kullanan kişiden bahsediyoruz. Ülkece bilgisayar başında günde ortalama 6 saat geçiyoruz ve araştırmak istediğimiz pek çok kişiyi ya da kurumu artık dilimize de yerleştiği şekilde bahsedersek “Googlelamak” zorunda kalıyoruz.

Google’daki eski bilgileri kaldırma veya adınızın geçtiği eski haberleri kaldırmak için her mecraya özel stratejiler üretmeli; hukuk, medya ve teknik yöntemler bir arada kullanılmalıdır. Bu şekilde tüm alanlarda yetkinliği ve tecrübesi olmayan şahıslar ya da kurumlar ile çalışmak bu haberlerin kalıcı olarak temizlenmesine engel olabilir.

Distilasyon hizmeti bilişim hukuku ile birlikte, ilgili içeriklerin anında temizlenmesi, silinmesi, arama motorlarından ve bulunduğu sitelerden kalıcı olarak kaldırılması alanında uzmandır.

Olumsuz içerikleri sadece Google üzerinden değil yerlerinden tamamen kaldırılması gerekmektedir, Distile yerinden kaldırılacağının ve tekrar haberlerin geri gelmeyeceğinin garantisini verir, içerikleri internetten kalıcı olarak siler.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir