Online Araçlar Ve Kurumsal İtibar

Online Araçlar Ve Kurumsal İtibar

Online Araçlar Ve Kurumsal İtibar

İnternet ortamı iyi niyete kullananlar içini kötü niyetle kullananlar için kötü bir ortamdır. Çünkü internet dünyası normal dünyadan çok farklıdır. Bir haberi ya da bir duyuruyu bir anda milyonlarca kişiye duyurabilirsiniz. Tabi güzel imkanı kötülük için kullanıp kurumsal firmaları karalamak kişilik haklarına saldırmak gibi kötü niyetli amaçlara kullananlarda çoğunluktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bu gibi durumlara anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Yapılan karalamalar bazen bir şahıs bazen de kurumsal firma olabilmektedir. Dijital PR, çevrim içi platformlar,  sosyal medya araçları, blog siteleri gibi birçok online itibar yönetimi araçları kontrol altında tutulmalıdır. Bu hizmeti de distile danışmanlık hizmetleri veren profesyonel bir kurumdan almak daha doğru olacaktır.

Online Araçlar Ve Kurumsal İtibarKurumsal İtibar Ne Demektir

Kötü amaçlı kullanımları önlemek için kurumasal itibar yönetimi hizmetinden faydalanmak tüm firmalar için olumlu dönüş sağlamaktadır. Çoğu firma kurumsal itibar hizmetinin ne anlama geldiğini bilmemektedir. Kurumsal itibar hizmeti alan firmaların internet ortamındaki itibarları, özverileri, değerleri tüm okuyuculara aktarılmaktadır. Ancak bu değer ve özveri bir web sitesi açarak sağlanmamaktadır.

Kurumsal itibar hizmeti ile büyüyen birçok firma en üst seviyelerde yerini almış ve haklarında çıkan tüm olumsuz ve karalama niyeti taşıyan haberlere anında müdahale ettirmiştir. Kurumsal itibarı etkileyen unsurlar farklı çerçevelerde karşımıza çıkmaktadır. Bu unsurlar ürün yönetimi, marka yönetimi, servis yönetimi, algı yönetimi gibi kavramları içermektedir.

Distile İle Kurumsal İtibar Yönetimi Hizmeti

Uzun yıllardır bilişim sorunları ile ilgilenen ve her ilgilendiği sorunu olumlu sonuçlandıran distile danışmanlık hızlı ve kaliteli hizmet politikası çerçevesinde saygınlığını korumaktadır. Uzman kadrosu ve tecrübeli ekibi ile her türlü bilişim sorunlarını çözmektedir. Verdiği kurumsal itibar yönetim hizmetinde kısa sürede en üst seviyelerde ve ön planda tutularak internet ortamında itibarınız arttırabilirsiniz.

İnternetten video ve resim kaldırma, haber sildirme, sosyal medya çalışmaları, telif haklarınızı koruma hizmetleri de vermektedir. ayrıca sahte servisleri internetten sildirme, online itibar ve kurumsal itibar yönetimi gibi daha birçok internet problemlerini hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Diğer hizmetleri ve daha detaylı bilgiler almak için distile danışmanlık ile iletişime geçebilir ve haklarınızı güvenilir ellere bırakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir