Online Dünyada Çalışma Yapmanın Gerekliliği

Online Dünyada Çalışma Yapmanın Gerekliliği

İnternet, hayatımıza yeni girmiş olsa da, hemen her türlü bilgiyi edindiğimiz ve her gün milyonlarca yeni veri girişinin sağlandığı bir mecra oluverdi. Eskiden firma veya özel kişiler için yapılan PR ve kurumsal imaj çalışmalarında kısıtlı bir alan önemliyken şimdi aralıksız bilgi bombardımanının olduğu çok geniş bir mecrada, yani online medya dünyasının karmaşasında bu çalışmaların yürütülmesi bir zorunluluk hâline geldi.

online-dunya-1

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Facebook, Twitter, Instagram, Google Plus gibi sosyal ağlar ile Vikipedi, forum, blog ve haber siteleri ile reklam ve enformasyon çalışmaları yürütebilmektesiniz. Fakat aynı araçlar rakipleriniz ve hatta düşmanlarınız için de geçerli. Bir tüketici veya hayranınızın Google gibi arama motorlarında sizin için olumsuz bir içeriğe denk geldiğinde yaşatacağı kayıp göz ardı edilemeyecek kadar büyüyebilir. Size kişisel olarak husumet duyan herhangi birisi, internet üzerinde yapacağı kara propaganda ile kurumsal imaj ve ürünleriniz hakkında kötü bir izlenim oluşturabilir. Küçük esnafların bile kol gezdiği internet dünyasının artık göz yumulacak bir alan olmadığı da hesaba katıldığında itibarınızı korumanın ve yükseltmenin de ne kadar önemli olduğu ortada. Online medya çalışmaları ile sosyal ağlarda, arama motorlarında ve internet sitelerinde imajınızı tehlikeye atacak saldırılarla savaşabilirsiniz.

Gerçek hayatta nasıl kurumsal imaj ve saygınlığınıza önem veriyorsanız her türlü kanalıyla birlikte internet aleminde de bu özeni göstermelisiniz. Aksi takdirde düşmanlarınızın online medya çalışmalarıyla size vereceği zararı önlemeniz çok zor olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir