Online itibar çalışmaları

Online itibar çalışmaları

Online itibar çalışmaları

İnternette başarıyı yakalamanın tesadüflere bağlı olmadığı, belirli stratejiler ve disiplinli çalışmalarla mümkün olduğu tartışılmaz bir gerçek. Dünyanın önde gelen markaları kendilerini internet dünyasında daha güçlü kılabilmek adına, güncel kalmaya ve kendilerini geliştirmeye yönelik çalışmalar yapıyorlar. Tüm  bu çalışmaları bir çatı altında toplayan bir isim olan “online itibar çalışması”, son yıllarda adını sıkça duyduğumuz kavramlardan biri. Tanınmış kişi, şirket veya markanın internette etkin bir şekilde varlığını sürdürmek için bu alana büyük bir önem veriyor. Peki, online itibar çalışmaları nedir?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Online İtibar Hizmetleri Nedir?

Ülkemizde adı son yıllarda duyulmaya başlayan bu kavramın kapsamı altında birçok çalışma yatmaktadır. Şirket, şahıs veya markaların internet üzerinde doğru bir algı yaratmak için geliştirdiği tüm stratejileri online itibar olarak tanımlamak mümkün. Elbette, tüm bu çalışmaların konusunda uzman kişilerce yerine getirilmesi gerekiyor. Hiçbir altyapıya sahip olmayan ve birden bire ortaya çıkan uzmanların başarı oranını nasıl düşürdüğünü, marka veya şahısların itibarını güçlendirmek yerine, daha kötü bir hale getirdiğini biliyoruz. Deneyimin büyük öneme sahip olduğu online itibar hizmetleri dünyasında doğru seçimi yapmanız oldukça önemli.

 

 

Online itibar çalışmalarıDistile Danışmanlık İle Deneyimin Farkını Yaşayın

Distile Danışmanlık olarak bizler, 2010 yılından bu yana internette  başarılı bir algı oluşturma çalışmaları yapıyoruz. İnternet kullanıcılarının veya hedef kitlenizin sizin ile ilgili düşünceleri yaptıkları aramalarla, haberlerle veya yorumlarla şekilleniyor. Bu nedenle internette algı oluşturma çalışmalarının tesadüflere bırakılmaması gerekiyor. Geçmişten günümüze, verdiğimiz birebir destek hizmetleri ile algıları doğru yönetebilir, internet dünyasında etkin bir marka haline gelebilirsiniz. Kapsamlı olarak yürüttüğümüz çalışmalarla hem internetteki itibarınızı gözlemleyebilir, hem de kendinizi yenilemeniz gereken alanları kolayca tespit edebilirsiniz.

 • Arama sonuçlarında itibar yönetimi
 • Sosyal medyada itibar yönetimi
 • Online itibar koruma
 • İnternette etkili iletişim çalışmaları
 • Daha fazla takipçi kazandırma
 • İnternette pazarlama
 • İnternette reklam
 • Bilişim hukuku çalışmaları
 • Rekabet analizi ve internet raporlama hizmetleri
 • İnternette telif hakkı koruma
 • Olumsuz yorumları kaldırma
 • Olumsuz haber içeriklerini internetten silme
 • Internet sitesi engelleme

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir