Online İtibar Yönetimi Hizmeti İle Marka İtibarınız Zedelenmesin

Online İtibar Yönetimi Hizmeti İle Marka İtibarınız Zedelenmesin

Bugün internet dünyasının geldiği nokta, getirdiği rahatlıklar, kolaylıklar ve sağladığı avantajların yanı sıra, aslında pek çok kişi veya kurum için korkutucu boyutlarda da olabiliyor. Çünkü hakkınızda yazılan bir tek yersiz şikayet veya söylenen bir tek kötü cümle, sizin yıllarca oluşturduğunuz itibarınızın veya imajınızın yerle bir olmasına yol açabiliyor. Yapılan istatistikler, internet kullanıcılarının %80 inin marka veya kişi hakkında fazla incelemeye yapmaya zamanları olmadığı için, okudukları yorumlara inandıklarını gösteriyor. Bu durumda yapılması gereken ise; online itibar yönetimi hizmeti ile marka itibarınızın zedelenmesini engellemek oluyor.

online-itibar (1)

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Geçmişte kurumlara dayatılan dayatılan “reklamın iyisi, kötüsü olmaz” kavramı, bugün yerini profesyonel firmaların yaptığı online itibar yönetimine bırakmıştır. Bunda özellikle internet kullanıcılarının yaşı, mesleği, eğitimi, talepleri ve hayat tarzlarının etkisi büyüktür. İnternet yoluyla itibarları zedelendiği için bir günde yok olan TV yıldızları, olumsuz haberler nedeniyle albümleri raflarda kalan şarkıcılar ve haklarında çıkan olumsuz şikayetler veya haberlerin yoğunlaşması nedeniyle borsada hisseleri düşüşe geçerek büyük zarar eden şirketler, online itibar yönetimi hizmeti ile marka itibarınızın zedelenmesini engellemenin yapılmasının ne kadar önemli olduğunu gösteren en büyük örneklerdir.

Online itibar yönetimini reklam veya halkla ilişkiler şirketleri değil, profesyonel SEO uzmanlarından oluşan kadroları ile itibar yönetim ajanslarının yapması gerekir. Distile Danışmanlık, uzman kadrosu ile firmanız veya kendi isminiz için online itibar yönetimi konusunda uygun bir strateji geliştirerek, hem internet sitenizin, hem de kurumsal imajınızın itibarının zedelenmesini önler, aynı zamanda var olan itibarınızı korumak için de stratejik çalışmalar yapar. Eğer siz de online itibar yönetimi hizmeti ile marka imajınızın zedelenmesini engellemek istiyorsanız, başvuracağınız adres; Distile Danışmanlık’tır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir