Online İtibar Yönetimini Riske Atmayın

Online İtibar Yönetimini Riske Atmayın

Sevgili müşterilerimiz, bırakın her işi uzmanı yapsın. Bu sayede doğru ve güçlü adımlar ile ilerlemeniz kaçınılmaz olur. Alanında uzman ekibimiz sosyal medya ile ilgili pek çok işlevde bulunmaktadır. Online itibar yönetimi ise bunlardan bir tanesi olmaktadır. Markanız ya da kişisel hesaplarınız için bu sistemi es geçmeyiniz. Sosyal medya üzerinde bu kadar sıkıntılı ve zararlı unsur var iken siz siz olun, uzman ekimizden yardım alarak bu hizmetten yararlanma yoluna gidiniz.

online-itibar-yoenetimi

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Peki online itibar sisteminin tam olarak ne olduğunu bilmiyor musunuz? Bu sistem vasıtası ile internet üzerindeki arama motorlarında 7 gün 24 saat takip halinde olursunuz. Bu sayede çıkan tüm sonuçlar, günlük haftalık olarak tarafımızca size bildirilmektedir. Bu da sağlamaktadır ki, size ait yayınlanan olumsuz içeriklerden anında haber almakta ve gerekli önlemi ve önlemleri alabilme lüksüne sahip olmaktasınız. İnternet üzerinde sizin şahsınız adına ya da kurumunuz bağlamında görsel, haber ve yazı çıma ihtimali vardır. Bunların takip ediliyor olması nedeni ile ortaya sorun çıkması durumunda çözüm önerileri kısa süre içinde yapılmaktadır.

sosyal-medya-ajanslari

Distile online itibar yönetimi konusunda uzman olup, size başka hizmetler de sağlar. İnternetten video ve görsel kaldırma, sosyal medya çalışmaları, telif hakkı koruma, haber kaldırma, online medya ilişkileri bu hizmetlerden bazıları olmaktadır. Siteden bizle iletişime geçerek, hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir