Online İtibarı Kontrol Etmek İçin Herkesin Yapması Gereken İlk Beş Şey

Online İtibarı Kontrol Etmek İçin Herkesin Yapması Gereken İlk Beş Şey

Online İtibarı Kontrol Etmek İçin Herkesin Yapması Gereken İlk Beş Şey

İnternette forumlar, sosyal medya, siteler, bloglar derken pek çok yerde kimliğimizi yansıtmaktayız. Nasıl biri olduğumuz ya da nasıl bir iş yaptığımız konusunda bilgi almak isteyen kişiler araştırma yaparken sizin adınızın  geçtiği platformlara bakmayı ihmal etmezler. Buralardan nasıl birisi olduğunuz ya da çalışıyorsanız kurumunuz hakkında bilgi alınabilir. Örneğin sosyal medyada yaptığınız yorumlardan dahi nasıl kişilikte bir yapıya sahip olduğunuz hakkında bilgiler yansır. Tüm bunlar sizin toplum nezdinde itibarınızın yansıması olarak da ortaya çıkar. Bu açıdan online itibar yönetimi denilen şey aslında oldukça önemli bir kavramdır. Günümüzde interneti kullanmayan neredeyse yok gibidir. Eskiden ünlü kişiler popülerdi medyada kendileri ve işleri yansırdı. Şimdi ise her kesimden insanlar sosyal medya aracılığıyla neredeyse çok kişi tarafından bilinir oldu. Bu açıdan online itibar yönetiminin yönetilmesi, belirli aralıkla kontrol edilmesi itibarınızı korumak için gerekli olabilir. Online itibarı kontrol etmek için kendiniz basitçe aramalar yapabilirsiniz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
Online İtibarı Kontrol Etmek İçin Herkesin Yapması Gereken İlk Beş Şey
  • Kendi kendinize yapabileceğiniz itibar kontrol çalışmaları olarak şunları söyleyebiliriz; Örneğin Google aramalara adınızı soy adınızı yazarak ya da çalışıyorsanız çalıştığınız kurumunun adını yazarak bir takım bilgiler edinebilirsiniz. Ancak bu konuda daha profesyonel bir kontrol mekanizması sağlamak için uzman desteği alabilirsiniz. Distile Danışmanlık Merkezi olarak firmamızdan bu anlamda profesyonel destek alabilirsiniz.
  • Online itibarınızın kontrol etmek için hakkınızda şikayet olup olmadığını aramalarda ad ve soyad şikayet olarak yazıp aratabilirsiniz.
  • Düzenli bir şekilde arama yaparak online itibarınızın ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Kurum ya da şahsınız hakkında söylemlerin olup olmadığını tek tek araştırabilirsiniz.
  • Bu konuda uzman desteği alabilir ve itibar kontrolünün profesyonelce yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bizi Arayın Destek Olalım

Online itibar kontrolünün daha doğru ve etkili bir şekilde yapılması için firmamıza arayabilir ve firmamız aracılığıyla bu konuda uzman destek alabilirsiniz. Firmamızdan yardım talep ettiğinizde firmamız sizin adınıza arama ve araştırma yaparak online itibarınızın ne durumda olduğunu araştırır. Düzeltilmesi gerekli olduğu yerlerde müdahale eder. Örneğin olumsuz içerikler paylaşılmışsa bunların silinmesi ve yerine olumlu içeriklerin yerleştirilmesi konusunda firmamız yardımcı olur. Firmamızdan destek sağlamak için bizi 0 850 885 10 12 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir