www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı koruma | Distile

Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı koruma

Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı koruma

Fikir ve eserleriniz internette izinsiz olarak kullanılıyor ve internetten korsan eser kaldırma ile ilgili yaptığınız girişimlerden tatmin edici bir sonuç alamıyorsanız, konusunda deneyimli bir içerik kaldırma hizmeti almalısınız. Korsan eserler, internetin gelişmeye başladığı yıllardan günümüze yaygın olarak devam eden bir sorun olmaktadır. Ne yazık ki, korsan eserler birer emek hırsızlığıdır ve aynı zamanda bunlar, maddi – manevi kazancımızı gasp eden bilişim suçlarıdır.

 

 

Korsan İçeriklerle Mücadele

Korsan ile mücadelede yeterli seviyede bilgi sahibi olmamanın sonucu olarak mağduriyet oranımız artmaktadır. Online korsan pazarının giderek büyümesini engellemek için etkili yasal çalışmalar yapılsa bile, sonuçlar bazen istediğimiz gibi olmamaktadır. Korsan ile mücadele çoğu zaman uluslararası teknik çalışmalar yapılmasını gerektirmektedir. Farklı internet sitelerinden yayınlanan içeriklere çeşitli engellemelere rağmen ulaşılma imkanı bulunabilmektedir. Bundan dolayı, online korsan pazarı ile mücadele için yasal çalışmaların yanında teknolojik çalışmalar yapılması gerekir.

Online Korsan Pazarına Karşı Yasal Haklarımız

Ürettiğimiz eserlerin korunması konusunda haklarımızın bilincinde olmak biraz daha avantajlı olmamızı sağlar. Hangi eserlerin koruma kapsamında olduğunu bilmeli ve buna göre bir strateji geliştirmeliyiz. Telif hakkı koruma hakkımız ülkemizde “Fikir ve Sanat Eserleri” kanunları ile tespit edilmiştir. Buna göre, üzerinde emeğinizin olduğu her türlü eser, bu eserin size (veya birden fazla emeği geçen kişiye) ait olduğuna dair ispatına dayanarak, kanuni olarak korunmaktadır. Eserlerin belirgin bir şekilde size ait olması otomatik olarak korunma hakkına sahip olmanıza neden olur.  Yine de, telif hakkı ihlallerine karşı isteğinize bağlı olarak eserinizi onaylatmanız, mücadelede başarı şansınızı arttırabilir.

Online Korsan Engelleme ve Telif Hakkı Koruma Hizmetleri

Eser ve projeleriniz izinsiz olarak kullanılıyor, çoğaltılıyor ve yayınlanıyorsa, konusunda deneyimli ekibimizle çalışarak, bu sorunlara hızlı ve etkili çözümler bulabilirsiniz. İnternette korsan eserlerin kaldırılması ile ilgili olarak, 2010 yılından bu yana hizmet veren ekibimiz, teknik ve yasal girişimlerle, mağduriyetinizi gidermek için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Online korsan pazarı 2017 çözümlerimizle, bir servet harcamanıza gerek olmadan, emeğinizi koruyabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 Bizi Arayın

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN