Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı koruma

Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı koruma

Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı koruma

Fikir ve eserleriniz internette izinsiz olarak kullanılıyor ve internetten korsan eser kaldırma ile ilgili yaptığınız girişimlerden tatmin edici bir sonuç alamıyorsanız, konusunda deneyimli bir içerik kaldırma hizmeti almalısınız. Korsan eserler, internetin gelişmeye başladığı yıllardan günümüze yaygın olarak devam eden bir sorun olmaktadır. Ne yazık ki, korsan eserler birer emek hırsızlığıdır ve aynı zamanda bunlar, maddi – manevi kazancımızı gasp eden bilişim suçlarıdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Online korsan pazarı 2017 ve telif hakkı korumaKorsan İçeriklerle Mücadele

Korsan ile mücadelede yeterli seviyede bilgi sahibi olmamanın sonucu olarak mağduriyet oranımız artmaktadır. Online korsan pazarının giderek büyümesini engellemek için etkili yasal çalışmalar yapılsa bile, sonuçlar bazen istediğimiz gibi olmamaktadır. Korsan ile mücadele çoğu zaman uluslararası teknik çalışmalar yapılmasını gerektirmektedir. Farklı internet sitelerinden yayınlanan içeriklere çeşitli engellemelere rağmen ulaşılma imkanı bulunabilmektedir. Bundan dolayı, online korsan pazarı ile mücadele için yasal çalışmaların yanında teknolojik çalışmalar yapılması gerekir.

Online Korsan Pazarına Karşı Yasal Haklarımız

Ürettiğimiz eserlerin korunması konusunda haklarımızın bilincinde olmak biraz daha avantajlı olmamızı sağlar. Hangi eserlerin koruma kapsamında olduğunu bilmeli ve buna göre bir strateji geliştirmeliyiz. Telif hakkı koruma hakkımız ülkemizde “Fikir ve Sanat Eserleri” kanunları ile tespit edilmiştir. Buna göre, üzerinde emeğinizin olduğu her türlü eser, bu eserin size (veya birden fazla emeği geçen kişiye) ait olduğuna dair ispatına dayanarak, kanuni olarak korunmaktadır. Eserlerin belirgin bir şekilde size ait olması otomatik olarak korunma hakkına sahip olmanıza neden olur.  Yine de, telif hakkı ihlallerine karşı isteğinize bağlı olarak eserinizi onaylatmanız, mücadelede başarı şansınızı arttırabilir.

Online Korsan Engelleme ve Telif Hakkı Koruma Hizmetleri

Eser ve projeleriniz izinsiz olarak kullanılıyor, çoğaltılıyor ve yayınlanıyorsa, konusunda deneyimli ekibimizle çalışarak, bu sorunlara hızlı ve etkili çözümler bulabilirsiniz. İnternette korsan eserlerin kaldırılması ile ilgili olarak, 2010 yılından bu yana hizmet veren ekibimiz, teknik ve yasal girişimlerle, mağduriyetinizi gidermek için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Online korsan pazarı 2017 çözümlerimizle, bir servet harcamanıza gerek olmadan, emeğinizi koruyabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir