Online Kriz Yönetimi Nasıl Yapılır?

Online Kriz Yönetimi Nasıl Yapılır?

ONLİNE KRİZ YÖNETİMİ HİZMETİ NASIL YAPILIR?

Büyük emek ve efor harcayarak geliştirmeye çalıştığınız markanız itibar kaybettirici internet içerikleri ile zarar görüyorsa bu konuda destek almak ve online kriz yönetimi ipuçları hakkında bilgi sahibi olmak çok yararlı olacaktır. Online kriz yönetimi markanızı koruma altına almak için çok önemlidir. Kişilik haklarınızı, şirket veya firmanızı hedef gösteren saldırılar özenli bir şekilde takip altına alınmalı ve yasal süreçler başlatılmalıdır. Marka veya kuruluşunuz ile ilgili haberlerin kaldırılması uzman bir destek sayesinde gerçekleşebilir. İnternette itibar ve algı yönetimi sizin yolunuzda daha güvenli bir şekilde adım atmanızı sağlayacaktır. Kazancınızı itibarınızla birlikte korumak elbette hedeflediğimiz asıl amaç olmalıdır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Online Kriz Yönetimi Nasıl Yapılır?

İnternet ve sosyal ağlar hepimizin günlük olarak kullandığı araçlar olup modern yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Sosyal ağlarda yer alan, hakkınızda dolaşan yorumları okuyan internet kullanıcılarının algılarına yönelik itibar kaybettirici haber, video veya olumsuz yorumlar kaldırılarak marka korumanız gerçekleşebilmektedir. Online kriz yönetiminin yanında çeşitli platformlarda; örneğin tiwitter’da içerik kaldırma gibi işlemler bu konuda sıkı bir takip yapacak uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır.

Online kriz yönetimi algılar üzerinden değerlendirilmesi gereken bir konudur. Olumsuz içeriklerin başlangıç yeri ve internet üzerindeki yayılımı doğru bir şekilde takip edilerek buna uygun bir strateji meydana çıkarılmalıdır. Aksi taktirde birçok markada olduğu gibi markanızın itibarı yok olacak ve sonuç olarak emekleriniz boşa gidecektir. Günümüzde marka yönetimi konusunda bilgi sahibi olmayan kuruluşlar oluşturdukları markanın silinip gittiğine şahit olmaktalar. Bunun önüne ancak uzman bir destek ile geçebilirsiniz.

Marka yönetimi, online kriz yönetimi gibi konularda her zaman size uzanacak deneyimli yardım eli Distile Danışmanlık olacaktır. 2010 yılından bu yana müşteri memnuniyeti ile ayakta duran kuruluşumuz sizlere 7 / 24 uzman destek sağlamaktadır. İnternet ortamınızda gücünüzü korumak, markanızı ayakta tutmak ve geleceğe güvenle taşımak için Distile hizmetlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Distile Danışmanlık telefon hattımızdan bize merak ettiklerinizle ilgili danışabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir