Online Kriz Yönetimi nedir ve nasıl yapılır?

Online Kriz Yönetimi nedir ve nasıl yapılır?

Online Kriz Yönetimi nedir ve nasıl yapılır?

Günümüz internet ve iletişim teknolojisiyle birlikte ortaya çıkan online kriz yönetimi, yeni gelişen ve adından çok söz ettiren kavramlardan biridir. Marka veya şirketlerin, çağın gerekliliklerini yakalamaları adına dikkate alması zorunlu bir hale gelen bu kavramı daha yakından incelemek istiyoruz. Bu yazımızda, Online kriz yönetimi nedir ve online kriz yönetimi nasıl yapılır, sorularına yanıt vermeye çalışacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İnternette Algı Yönetiminin Önemi

Bir marka, şirket, kuruluş veya tanınmış şahsiyet olarak, internet dünyasında güçlü bir şekilde yer almak için, hedef kitleniz üzerindeki itibarınızı tesadüflere bırakmamalısınız. Sosyal medya araçlarını etkin olarak kullanmak, çeşitli araştırmalarla internetteki yerinizi tespit etmek ve itibarınızı korumak günümüz şartlarında atılması gereken adımlardan bazılardır. İnternette algı yönetiminin büyük bir kısmını hakkınızda yayınlanan içerikleri takip edebilmekte saklıdır. Sosyal medya platformlarında yayınlanan görsel ve yazılı içerikleri takip ederek, size zarar veren içeriklere doğru müdahalelerde bulunmanız gerekir. Marka değerinizi düşürecek karalama kampanyaları ile ilgili olarak atılacak adımların başındaysa uzman bir destek almak gelir.

 

 

Online Kriz Yönetimi nedir ve nasıl yapılır?Doğru Online Kriz Yönetimi Desteği Alın

Online kriz yönetiminin başlıca hedefi, maddi ve manevi olarak korumaya çalıştığınız itibarınıza zarar veren içeriklerle mücadele edebilmektir. İnternette yer alan video, haber, makale veya yorumlara karşı etkin bir mücadele stratejisi oluşturarak itibarınızı korumanız gerekir. Şahıs veya marka olarak haklarınızı korumanız için yasal ve teknik desteği bir arada bulabileceğiniz bir hizmetten yararlanmanız  doğru bir strateji oluşturmanın ilk adımıdır. Online kriz yönetimi desteği alarak, karalayıcı içerikleri kaldırmakla kalmaz, sonrasında atılacak adımlarla, marka değerinizi daha güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Distile Online Kriz Yönetimi Danışmanlık Hizmeti

İnternet dünyasında yarattığınız algının güçlendirilmesi için çalışmalar yapan Distile Ekibi, 2010 yılından bu yana internet kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Marka, şahıs veya şirket olarak internette algı yönetimi çalışmalarından yararlanabilir, olumsuz içeriklerin internetten kaldırılması şansını yakalayabilirsiniz. Sosyal medyanın gücünden daha etkili bir şekilde yararlanarak, maddi ve manevi kazancınızı arttırmanız artık çok daha kolay olacaktır. Detaylı bilgi almak ve merak ettiklerinizi öğrenmek için, irtibat numaramızdan bizi arayabilirsiniz:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir