Online Medya İlişkileri İle Haber Yaptırma

Online Medya İlişkileri İle Haber Yaptırma

 

İnternet, gazete ve televizyonlarda yer alan haberlerin toplum algısı üzerindeki gücünün farkında olan profesyonel markalar, haberin gücünü kontrol etmeye, haber içeriklerinde kendilerinin belirlediği algılarla yer almaya yatırım yapıyorlar. Tanınmış kişi, marka, şirket veya bir kuruluş olarak medyada sosyal algıyı yönetebilmek ve bunu online haber yönetimi çalışmalarıyla birleştirebilmek, çağımızda başarıyı yakalamak için kaçınılmaz ihtiyaçlarından.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Online itibar yönetimi başlığı altında toplayabileceğimiz bu çalışmaların içinde: internette haber yaptırma, marka yönetimi, olumsuz içerikleri kaldırma ve sosyal medyayı başarılı kullanma gibi hizmetler bulunuyor. İnternet kullanıcıları sizi nasıl algılıyor? Olumsuz haberlerle nasıl başa çıkarsınız? Sosyal medyada kötü içerikleri kaldırıp, yerine olumlu içerikleri koymak mümkün mü? Tüm bu soruların yanıtı olan online itibar yönetimi hizmetimiz sayesinde internette istenen haberi yaptırma ve daha iyi bir algı oluşturma hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Online Medya İlişkileri İle Haber YaptırmaPeki, tüm bunları nasıl başarıyoruz?

Distile Danışmanlık ekibi olarak internet üzerinde yer alan yüzlerce haber sitesiyle birebir olarak çalışma şansına sahibiz. Her geçen gün artan haber sitesi portföyümüz sayesinde haber sitesinde olumlu haber oluşturma, negatif yorumları silme, aramalarda ilk sıralarda çıkma, yalan haberleri kaldırma, internet sitelerinden haber arşivlerini temizleme gibi faaliyetler yürütüyoruz. İnternette yapılan yorumların, çıkan haberlerin, hakkınızda yapılan videoların hedef kitleniz üzerindeki gücünün farkında olarak, yürüttüğümüz çalışmalar sayesinde içeriklerin kontrolünü kendi elinize alabilirsiniz.

Tüm internette haber yaptırma çalışmalarımızın yanında, sizinle ilgili olumsuz içerikleri de arama motorlarından ve kaynaklarından kaldırıyoruz. Daha güçlü bir algı için olumlu içerik oluşturma ve olumsuz olanı ise teknik ve hukuki araçlarla kaldırma hizmetleri sunuyoruz. 2010 yılından bu yana geliştirdiğimiz ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanarak başarı şansınızı yükseltin.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir