Online Ortamlardan Telif Hakkı Koruma

Online Ortamlardan Telif Hakkı Koruma

Distilasyon konusunda bütün sorunlarınız, Distile tarafından giderilir. Bunlardan en önemlileri ve bireylerin en fazla ihtiyaç duymakta olduğu alanlar, içerik kaldırma ve telif hakkı korumadır. Her iki durumda hem bireylerin hem de markaların zaman zaman içine düştükleri durumlar nedeni ile gerekli haldedir.

Online Ortamlardan Telif Hakkı Koruma

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Size ait olan, film, resim, müzik v.b durumlar internet ortamında birileri tarafından paylaşılıyor olabilir. Bu noktada telif hakkı devreye girer. Çünkü o içerik size aittir ve başkalarının onu kendisinin gibi paylaşması ve yayınlaması kanunen doğru değildir. İlgili içeriği google üzerinden ya da online ortamlardan kaldırmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda, online ortamlarda çok sayıda paylaşım olması ve insanların kaliteli içerik paylaşmak istiyor olması nedeni ile bu tür sorunlar ile sık olarak karşılaşılır. Eğer sizin de online ortamlardan telif hakkı koruma konusunda yardıma ihtiyacınız var ise, bu site size gerekli yardımı kısa süre içinde sağlayacaktır.

online-ortamlarda-telif-hakki

Distile’nin sizin için olan hizmetleri, bunlar ile sınırlı değildir. İnternet üzerinden geçmişte yayınlamış olduğunuz her türlü içeriği kaldırmada bu site yardımınıza hazırdır. Online itibar yönetimi ve online medya ilişkileri konusunda bu siteden yararlanabilirsiniz. Distilasyon konusunda uzman olan personeller, internet üzerinden size ait olan bir içeriğin korsan olarak yayınlanmasını önleme konusunda hizmet sağlar. %98 oranından telif hakkı konusunda başarıya sahip olan bu siteden yararlanınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir