Periscope Hesabı Nasıl Açılır

Periscope Hesabı Nasıl Açılır

Periscope Hesabı Nasıl Açılır?

Periscope nedir öncelikli olarak sosyal medya üzerinde kullanılan ağlardan bir tanesi olan bu terimi tanımlamak gerekmektedir. Periscope Twitter’ın internet sitesi üzerinden canlı yayın yapabilmesi için kullanılan sosyal bir olarak karşımıza çıkmaktadır. Periscope üzerinden canlı yayınlar tüm kullanıcılar ile paylaşılmaktadır. Rahatlıkla video paylaşımı gerçekleştirilmekte ve bu yayınlar tüm kullanıcılar tarafından izlenebilmektedir. Peki, periscope hesabı nasıl açılır? ve burada video nasıl paylaşılır?

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Periscope üzerinden canlı yayın yapmak için uygulamanın alt bölümünde bulunan kamera simgesine tıklamanız yeterli olacaktır. Bu işlemden sonra canlı yayın gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Ancak öncelikli olarak Periscope nasıl kullanılıra geçmeden önce Periscope hesabı nasıl açılır? sorusuna cevap vermek gerekmektedir. Twitter ile Periscope bölümüne giriş yaptıktan sonra uygulamaya başlayabilir ve canlı yayın oluşturabilirsiniz. Uygulamanın ayarlar bölümünden yararlanarak otomatik kayıt seçeneğiyle de canlı yayınlarımızı telefonlarınızdan rahatlıkla gerçekleştirebilme imkanı da sizlere sunulmaktadır. Twitter hesabınız üzerinden kullanacağınız Periscope için yalnızca giriş işlemi gerçekleştirmeniz yeterli olmaktadır. Bu konuda ve daha birçok konuda sizlere detaylı bilgi sağlayan distile ekibinin desteğiyle en özel Periscope canlı yayınımızı oluşturabilirsiniz ve sorunsuz bir kullanım sağlayabilirsiniz. Özel bir uygulama olan bu uygulama Twitter üzerinden kullanılmaktadır ve kullanıcı sayısı yüksek bir platformdur.

Periscope Hesabı Nasıl AçılırPeriscope Takipçilerinizi Yönetebileceğiniz Bir Platformdur

Periscope hesabı nasıl açılır? ve bu uygulamalar üzerinden takipçilerinizi nasıl yönetebilirsiniz birçok konuda detaylı bilgi sizlere sağlanıyor. Periscopta istediğiniz kişiyi takip edebileceğiniz gibi engelleyebilir veya takipçileriniz canlı yayına başladığında sizler de bildirim alabilirsiniz. Canlı yayınlarda kullanıcıları anlık mesaj gönderebileceğiniz gibi diğer etkileşimlerde de bulunarak videolarını dahil olabilmeniz mümkün. iOS ve Android yazılımlı cihazlarınız için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde canlı yayın oluşturabilme imkanı sizlere rahatlıkla sağlanıyor. Takipçileriniz de etkileşimde kalacağınız bu platformda canlı yayınlarla birlikte özel bir kullanım sizleri bekliyor. Periscope ile ilgili herhangi bir konuda problem yaşadığınız veya video kaldırma işlemini talep etmek istiyorsanız sizlere destek sağlayabilecek olan uzman kadroya sahip distile ekibi tüm problemlerinize çözüm oluşturabilmektedir. Sosyal mecralarda ve Online olarak tüm konularda destek talebinde bulunabileceğiniz bu ekip yasal düzenlemeler çerçevesinde sizlere hizmet veriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir