Periscope İçeriklerimi Nasıl Silebilirim

Periscope İçeriklerimi Nasıl Silebilirim

Periscope İçeriklerimi Nasıl Silebilirim

Sosyal medya uygulamalarından bir diğeri olan Periscope günümüzde insanlar tarafından oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Periscope üye olan kullanıcılarına her yerden ve her an canlı yayın yapma imkanını sunmaktadır. Kendi canlı yayınınızı paylaştığınız gibi başkalarının yüklemiş olduğu videoları da izleyebilme şansınız vardır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bu platformda paylaşılan videoların özelliği ise seçtiğiniz her konuda yaptığınız canlı yayını izleyen kişilerle aynı zamanda iletişime geçebilir ve yorum yapabilirsiniz. İnsanlar bazen yayınlamış oldukları canlı yayın videolarını silmek isteyebilir. Hal böyle olunca en çok merak edilen konular arasında Periscope içeriklerimi nasıl silebilirim sorusu akla gelmektedir. Periscope aynı zamanda Twitter’in ortaya çıkarmış olduğu önemli uygulamalar arasında yer almaktadır.

Periscope İçeriklerimi Nasıl SilebilirimPeriscope Videoları Nasıl Kaldırılır

Eğer Twitter üyeliğiniz varsa Periscope üzerinden canlı yayın yapmanız ve videonuzu paylaşmanız oldukça basittir. Peki yayınlanan Periscope videoları nasıl silinir bu konuya bir göz atalım. Uygulamada ilk önce karşınıza çıkan ekran simgesini seçtiğinizde birden fazla canlı yayın seçeneğini tıklayarak buradan istediğiniz videonuzu kaldırabilirsiniz. Ayrıca Periscope hesabınızı silmeyi düşünürseniz eğer internet sitesinde bulunun e-posta adresinden hesap silme talebinde bulunarak silebilirsiniz.

Bir diğer konu ise hesabınızdan kaldırmış olduğunuz videolarınızı başka sosyal medya hesaplarında veya internette görüyorsanız eğer bu sorunu çözmek için sizin bildiğiniz bilgiler yeterli olmayacaktır. Kaldırmak istediğiniz videolar için işinde uzman olan ekiplerden yardım almanızda fayda vardır.

Distile ile Periscope Videolarını Kaldırma

İnternette kullanılan videolarınızı sildirmek istediğinizde artık çok büyük maliyetlere gerek kalmadan hem hızlı hem de küçük maliyetler ile kaldırtmanız mümkündür. Yıllardır çalışmalarında müşterilerinin isteklerine önem veren ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan distile internette karşılaşabileceğiniz her sorun hakkında sizlere yardımcı olmaktadır. Distile internetten video silme konusunda oldukça profesyoneldir.

Kişilerin itibarını zedeleyecek ve haklarını ihlal eden kişilerle yasal yollardan da işini yürütmektedir. Distile işinin garantisini vererek sorunu çözdükten sonra 7/24 takipte bulunarak tekrarı olması durumunda gerekli sitelere uyarı yaparak veya kullanıcıları engelleyerek kesin çözüm sağlamaktadır. Sizde istemediğiniz videolarınızı görüntülerinizi internet üzerinden veya sosyal paylaşım sitelerinden kaldırmak istiyorsanız distile danışmanlığa başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir