Periscope kayıtlarımı kopyalayanlar var!

Periscope kayıtlarımı kopyalayanlar var!

Periscope kayıtlarımı kopyalayanlar var!

Sosyal medyanın yeni yüzlerinden biri olan Periscope, özellikle genç kuşak tarafından çabucak benimsenen uygulamalardan biri haline geldi. Twitter tarafından yayınlanan bu özellik sayesinde, internet üzerinden kolayca yayın yapma ve çeşitli yayınları takip edebilme özelliğini yaşayabiliyoruz. Elbette, her sanal platformda olduğu gibi, Periscope üzerinden paylaşım yaparken de, kişisel güvenliğimize dikkat etmemiz gerekiyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İstemediğimiz içeriklerin daha sonra farklı amaçlarla bize karşı kullanılması veya içeriklerin izinsiz bir şekilde yayınlanması önemli bir sorun teşkil edebilir. Periscope yayınlarının kaldırılması gibi hizmetler, tam da bu noktada devreye giriyor. Periscope kayıtlarını internetten silme konusunda sorunlar yaşayanlara, bu konuda sunduğumuz hizmetleri anlatmaya karar verdik.

 

 

Periscope kayıtlarımı kopyalayanlar var!Periscope videolarını silme konusuna girmeden önce, Periscope üzerinden nasıl yayın yapılır konusuna ve video kayıtlarının ne kadar saklandığına değinmek istiyoruz. Periscope’ta canlı yayın yapmak için, Twitter üzerinden hesabımızın olması yeterlidir. Eğer Apple kullanıcısıysanız doğrudan uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Diğer yazılım ve markalar için, ek programla Periscope platformuna giriş yapılabilir.

Peki, Periscope’ta videolar ne kadar süre kalır? Yüklediğiniz videolar 24 saat süre ile Periscope yayını olarak, Twitter üzerinden erişilebilir hale gelir. Daha sonra yayınınız silinir. Periscope yayınlarım kopyalanıyor, diyenlerin yaşadığı soruna neden olan durum ise, bu videoların kopyalanmasıdır. Kopyalanan videolar farklı internet sitelerinde ve arama sonuçlarında yer alabilir. Bu nedenle, arama sonuçlarından Periscope yayını kaldırma veya internet sitelerinden Persicope yayını kaldırma desteğinin alınması gerekir.

Yaptığınız yayınları güvence altına almak için, bir Periscope kullanıcısı olarak telefonunuza kayıt ettiğiniz yayınların güvenliğinden emin olması gerekir. Telefona kaydedilen yayınlar ele geçirildiğinde, videolarınızın yayılması, farklı ellere geçmesi söz konusu olabilir. Tüm bu sorunların karşısında, uzman bir destek alarak, Persicope video kaldırma işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Distile Danışmanlık olarak bizler, hem arama sonuçlarından, hem de web sitelerinden Periscope yayınını silme çalışmaları yapıyoruz.

Deneyimli ekibimiz internet ortamını 7-4 takip ederek, teknik ve yasal çalışmaları yerine getiriyor. Böylece, içiniz rahat bir şekilde internetteki itibarınızı koruma şansı elde etmenizi sağlıyoruz.

İnternetten kaldırılmasını istediğiniz tüm kişisel içerikleriniz için bizi aramayı unutmayın.

 +90 850 885 1012

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir