www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Periscope yayınlarımı nasıl silerim? | Distile

Periscope yayınlarımı nasıl silerim?

Periscope yayınlarımı nasıl silerim?

Sosyal medya dünyasının yeniliklerinden biri olan Periscope, internet kullanıcıları ile buluştuğu andan itibaren çabucak benimsenmeye başladı bile. İnternet kullanıcılarına canlı yayın yapma olanağı sunan bu platform, aynı zamanda diğer üyelerin canlı yayınlarını izleme olanağı veriyor.  Burada üretilen yayınları farklı mecralarda paylaşabilir, yorum yapabilir veya yayınız esnasında izleyici kitlenizle, eş zamanlı olarak iletişim halinde olabilirsiniz. Persicope, Twitter’ın bize sunduğu önemli bir uygulamadır. Burada yer alan içeriklerin zaman içinde kaldırılması ihtiyacı doğabilir. Periscope’da yayınlanan videoların silinmesi, bu yazımızda ele alacağımız konuların başında geliyor. İlk olarak, Persicope dünyasını inceleyelim ve video silme işlemlerinden bahsedelim.

Periscope’ta Nasıl Yayın Yapılır

Twitter üyeliğiniz varsa uygulama üzerinden, kolayca yayın yapabilir, diğer kullanıcıların yayınlarını takip edebilirsiniz. Yayın yapmak için yayınlamayı gösteren simgeyi tıkladıktan sonra, kamera ve mikrofonların erişimine izin verme seçeneğini kabul etmelisiniz. Yayını başlatma seçeneğini seçtikten sonra dilerseniz tüm kullanıcılara, dilerseniz sizin belirlediğiniz kişilere yayın yapabilirsiniz. Yayını paylaşma seçeneklerini kullanarak yayın paylaşma veya sohbet seçenekleri ile kullanıcılarla sohbet etme imkanını yine bu uygulama üzerinde bulabilirsiniz.

 

 

Periscope’ta Nasıl Video Silinir

Periscope’taki canlı yayınları silmek oldukça basit bir işlemdir. Uygulama içerisindeki ekran simgesini tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan canlı yayın seçeneklerinden dilediğinizi kolayca silebilirsiniz.  Periscope hesabını kaldırmak istiyorsanız, internet sitesinin  sunduğu mail adresine kullanıcı adı bilgilerini (Twitter ve Periscope kullanıcı adları) göndererek, Periscope hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Periscope Görüntülerini Silemiyorsanız

Periscope üzerinden kaldırmak istediğiniz videolar, sadece Persicope’ta değil diğer internet sitelerinde ve arama motorlarında yer alıyorsa, ilgili görüntüleri kaldırmak için uzman bir destek almanız gerekir. İnternetten video kaldırma çalışmalarıyla yasal süreçleri takip eden, itibarınızı korumak için profesyonel içerik danışmanlığı yapan Distile Danışmanlık, sizlere bu alanda yardımcı olmaya hazırdır.

İnternet üzerindeki itibarınız bizim için önemlidir. Size ait olan ve artık görüntülenmesini istemediğiniz haber, resim veya videoları internet sitelerinden kaldırabilir,  sosyal medya üzerindeki itibarınızı güçlü hale getirebiliriz.

İrtibat İçin:

 +90 850 885 1012

 

 

 

 

 

 

 Bir Cevap Yazın