Periscope yayınlarımı nasıl silerim?

Periscope yayınlarımı nasıl silerim?

Periscope yayınlarımı nasıl silerim?

Sosyal medya dünyasının yeniliklerinden biri olan Periscope, internet kullanıcıları ile buluştuğu andan itibaren çabucak benimsenmeye başladı bile. İnternet kullanıcılarına canlı yayın yapma olanağı sunan bu platform, aynı zamanda diğer üyelerin canlı yayınlarını izleme olanağı veriyor.  Burada üretilen yayınları farklı mecralarda paylaşabilir, yorum yapabilir veya yayınız esnasında izleyici kitlenizle, eş zamanlı olarak iletişim halinde olabilirsiniz. Persicope, Twitter’ın bize sunduğu önemli bir uygulamadır. Burada yer alan içeriklerin zaman içinde kaldırılması ihtiyacı doğabilir. Periscope’da yayınlanan videoların silinmesi, bu yazımızda ele alacağımız konuların başında geliyor. İlk olarak, Persicope dünyasını inceleyelim ve video silme işlemlerinden bahsedelim.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Periscope’ta Nasıl Yayın Yapılır

Twitter üyeliğiniz varsa uygulama üzerinden, kolayca yayın yapabilir, diğer kullanıcıların yayınlarını takip edebilirsiniz. Yayın yapmak için yayınlamayı gösteren simgeyi tıkladıktan sonra, kamera ve mikrofonların erişimine izin verme seçeneğini kabul etmelisiniz. Yayını başlatma seçeneğini seçtikten sonra dilerseniz tüm kullanıcılara, dilerseniz sizin belirlediğiniz kişilere yayın yapabilirsiniz. Yayını paylaşma seçeneklerini kullanarak yayın paylaşma veya sohbet seçenekleri ile kullanıcılarla sohbet etme imkanını yine bu uygulama üzerinde bulabilirsiniz.

 

Periscope yayınlarımı nasıl silerim?Periscope’ta Nasıl Video Silinir

Periscope’taki canlı yayınları silmek oldukça basit bir işlemdir. Uygulama içerisindeki ekran simgesini tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan canlı yayın seçeneklerinden dilediğinizi kolayca silebilirsiniz.  Periscope hesabını kaldırmak istiyorsanız, internet sitesinin  sunduğu mail adresine kullanıcı adı bilgilerini (Twitter ve Periscope kullanıcı adları) göndererek, Periscope hesap silme talebinde bulunabilirsiniz.

Periscope Görüntülerini Silemiyorsanız

Periscope üzerinden kaldırmak istediğiniz videolar, sadece Persicope’ta değil diğer internet sitelerinde ve arama motorlarında yer alıyorsa, ilgili görüntüleri kaldırmak için uzman bir destek almanız gerekir. İnternetten video kaldırma çalışmalarıyla yasal süreçleri takip eden, itibarınızı korumak için profesyonel içerik danışmanlığı yapan Distile Danışmanlık, sizlere bu alanda yardımcı olmaya hazırdır.

İnternet üzerindeki itibarınız bizim için önemlidir. Size ait olan ve artık görüntülenmesini istemediğiniz haber, resim veya videoları internet sitelerinden kaldırabilir,  sosyal medya üzerindeki itibarınızı güçlü hale getirebiliriz.

İrtibat İçin:

 +90 850 885 1012

Periscope yayınlarımı nasıl silerim?” te bir düşünce

  • Distile diyor ki:

   Aybuke Hanım Merhaba,

   Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? Periscope yayınlarını birkaç gün içerisinde kalıcı olarak kaldırabiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

 1. Bahar diyor ki:

  Merhabalar bu yayın bana ait bir yayın ama şifremi unuttuğum için periskopun artık silindiği için uygulamaya giriş yapamıyorum bu videoların kaldırılmasını istiyorum nişanlımla aram bozuluyor kişisel verilerin gerçekten kötüye kullanıldığını alttaki yorumlar çok hakaret içerik olduğunu fark ettim silinmesi lazım acil teşekkürler

  • Distile diyor ki:

   Bahar Hanım Merhaba,

   Söz konusu sayfa linkini bize iletir misiniz? İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir