Resmimi Google’dan nasıl sildiririm?

Resmimi Google’dan nasıl sildiririm?

Resmimi Google’dan nasıl sildiririm?

Sanal dünyada kendimizin yaptığı veya başkaları tarafından haksız yere yapılan paylaşımlar çok kolay bir şekilde yayılabilir ve sonuçları bizi rahatsız ediyor olabilir. İnternet ortamı, son yıllarda hayatımıza kazandırdığı avantajlarla çok vakit ayırdığımız bir alan oluvermiştir. Bilgiye hızla ulaştığımız, eş zamanlı olarak içerik takibi imkanı veren ve kişisel içeriklerimizi, yorumlarımızı paylaştığımız internet ortamı, bazen kişisel haklarımızı ihlal edecek içeriklerin yayınlandığı zorlu bir dünyaya dönüşebilir. Özellikle arama motorlarında kişisel bilgilerimizin ve görüntülerimizin yer alması maddi ve manevi zarar uğramamıza yol açabilir. Ülkemizde ve dünya çapında en sık kullanılan arama araçlarından biri de Google arama motorudur. Bundan dolayı, internette kaldırılmasını istediğimiz resimler konusunda bize sorulan sorularda Google’dan resim sildirme konusu ağır basmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Resmimi Google’dan nasıl sildiririm?Google şirketi, internetin yaygınlaşmaya başladığı bir dönemde ortaya çıkan ve kısa zamanda çok popüler hale gelen araçlarıyla tanınmaktadır. 1998 yılında internet dünyasına katılan Google, en çok arama motoru özelliği ile bilinmektedir. Kolay kullanım ve hızlı sonuçlarıyla tercih edilen Google üzerinde birçok uygulama yer almaktadır. Google arama motorundan resim kaldırma veya farklı içerikleri kaldırma konusunda destek hizmeti verilmektedir. İstediğimiz her içeriği bu platformdan kaldıramasak bile, banka hesap bilgileri, müstehcen görüntüler ve hakaret paylaşımları gibi birçok içeriği kaldırma olanağı bulabiliriz. Google şirketinin içerik kaldırma konusunda belirli kriterleri bulunmaktadır. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan Google, ağırlıkla kendi eyalet kurallarına göre yasal değerlendirmeler yapmaktadır.

Ülkemizdeki internet kullanıcıları bazı içeriklerin kaldırılmasında sorun yaşayabilir. Bu durumda Google’dan resim kaldırma veya farklı içerikleri sildirme işlemleri için destek hizmeti alabilirsiniz. Düşük maliyetli bir internet danışmanlığı hizmeti sizin için arama motorlarından resim silme işlemini yerine getirecektir. Ülkemizin internetten içerik kaldırma konusunda en deneyimli kuruluşu olan Distile Danışmanlık, 2010 yılından bu yana istenmeyen paylaşımları internetten silme çalışmaları yapmaktadır. Google’dan resim sildirme işlemlerinizin yanında, içeriklerinizi paylaşan sitelerden içerik kaldırma çalışmaları için teknik ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir