Resmimi internetten kaldırma

Resmimi internetten kaldırma

Resmimi internetten kaldırma

İnternet, dilediğimiz alanda bize milyonlarca bilgiyi sergileyen çok geniş bir dünya. Yapılan araştırmalar da bize, internet kullanımının hızla yaygınlaştığını, çoğu insanın günün ciddi bir bölümünü internet kullanımına ayırdığını gösteriyor. Çevremizle iletişim kurmak, iş yaşamımızı sürdürmek, merak ettiğimiz konularda bilgi toplamak ve eğlence gibi nedenlerle tercih ettiğimiz internet üzerinde ise kontrollü, kontrolsüz binlerce içerik bulunuyor. Biz bu yazımızda, bu içeriklerden bizi rahatsız edenleri ele alacak, internetten içerik kaldırma, internetten resim kaldırma, internetten haber kaldırma ve internetten video kaldırma gibi konuları masaya yatıracağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Resmimi internetten kaldırma

İnternet üzerinde kolayca içerik yayınlanması nedeniyle şahsi bilgiler çok kolay ve hızlı bir şekilde yayılabiliyor. Bu bilgilere ise arama motorlarından veya doğrudan internet sitelerinden, rahat bir şekilde erişim sağlanabiliyor. Kişilik haklarımızı zedeleyici, itibarımıza zarar veren kontrol dışı bilgi paylaşımlar karşısında bizi koruyacak, önlem amaçlı yasalar ve kanunlar dünyada yeni yeni yer bulmaya başlıyor. İnternet kullanıcılarının genelde ne yapacaklarını, nasıl adım atacakları bu içerik paylaşımları ile ilgili deneyimli bir kuruluştan yardım alınması gerekiyor.

İnternet üzerinde resim ve bilgilerinizi korumak için her şeyden önce sizin yapmanız gereken şeyler olduğunu unutmamalısınız. Başta sosyal ağlarda resimlerinizi ve kişisel bilgililerinizi gizli yapmanız, tanımadığınız kişilerle paylaşmamanız çok önemlidir. Eğer arama motorlarının görseller bölümlerinde resimleriniz yer alıyorsa, içerikleri yayınlayan siteler ile irtibata geçerek, verilerinizin kaldırılması talebinde bulunabilirsiniz. Resim ve diğer bilgilerinizin internete kullanılmasına karşı attığınız adımlarda sıkıntı yaşıyorsanız, uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.

İnternetten resim silme hizmetlerimizden yararlanabileceğiniz gibi, internetten haber kaldırma veya internetten video kaldırma gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Distile Danışmanlık olarak bizler, internet üzerinde bilgilerinizin kötüye kullanımı karşısında, deneyimli bir ekiple çalışmalar yapıyoruz. Bundan sonra şahıs, marka veya şirket olarak kendinizi internette daha güvende hissedebilirsiniz.

Online itibar yönetimi ve içerikleri internetten kaldırma konusunda, 2010 yılından beri hizmet veren kuruluşumuzun uygun bütçeli imkanlarından siz de yararlanabilirsiniz. İnternet üzerindeki verileri 7/24 takip eden ekibimiz, hakkınızda üretilen her türlü olumsuz içeriğe müdahale edecektir.

İrtibat İçin:

+90 850 885 1012

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir