Sahte Hesap Kapattırma

Sahte Hesap Kapattırma

 

Sosyal medya ortamında artık çok sık rastladığımız bir durum ise ardı arkası kesilmeyen sahte hesaplardır. Sahte Hesap Kapattırma belki de ilk duyduğunuzda sizler için son derece zor gibi gözükebilir. Fakat distile ile tanışmaya başladığınız andan itibaren ise sahte hesapların kapatılmasının hiçte zor olmayacağını öğrenmiş olacaksınız. Çünkü bu konuda uzun yıllar kusursuz şekilde hizmet veren distile, artık istemediğiniz sahte hesaplarınızın kapatılması konusunda elinden gelen tüm performansı en güzel şekilde sergilemektedir. Eğer ki sahte hesap nasıl kapatılır konusunda düşünüyorsanız bunu uzman olan distile ekibimize bırakmanız yeterli olacaktır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Her geçen gün bilgilerini tazeleyen, sosyal medya ortamını daha güvenli bir hale dönüştüren ekibimizle artık hayatınız daha anlamlı ve güvenli bir ortama dönüştürülecek. Çünkü neden derseniz artık sosyal medya hesapları her geçen gün çoğalırken de sahte hesap kullanıcıları kendi çıkarlarını göz önünde bulundurup istemediğiniz girişimleri yapabiliyor.

 

sahte-hesap-kapattirmaEğer sizlerinde rahatsız olacağı bir takım durumlar varsa tek yapmanız gereken ise artık bir an önce Sahte Hesap Kapatılması konusunda kusursuz bir şekilde hizmet veren distile ekibimizle tanışmaya başlamanız olacak. İnstagramdan Facebook’a kadar hangi sosyal medya kanalında ki size yönelik açılmış olan sahte hesapların kapatılmasını istiyorsanız hemen gerek online platform aracılığı ile gerekse de iletişim numaralarımızla iletişime geçiş taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Bu sayede yapacağımız hızlı eylemlerle birlikte sosyal medya ortamında görmekten rahatsız olduğunuz tüm tehdit unsurlarını da en hızlı şekilde kaldırmış olacaksınız. O halde hemen sizlerde bekleme yapmadan yıllardır profesyonel şekilde müşterilerine hizmet vere4n ve hizmet vermeye de devam eden distile ekibimizle tanışmaya başlamanızı öneriyoruz. Sosyal medya ortamında sahte hesap silinmesi istiyorsanız hemen teklifleri sunabilirsiniz. Kimi zaman karalama, taciz, fotoğrafların yayınlanması gibi daha pek çok istenmeyen içerik unsurları yapılabiliyor. İşte tüm bunlarla başa çıkabilmeniz adına ise tüm bu gibi kirli görüntülerinde bir an önce ortadan kaldırılması gerekiyor. Facebook, İnstagram ya da twitter sahte hesap kapatma konusunda artık uzman distile şirketimizden bir an önce hizmet almaya da başlayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir