www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Sahte hesap nasıl kapatılır | Distile

Sahte hesap nasıl kapatılır

Sahte hesap nasıl kapatılır?

Sosyal medya ortamlarının popüler hale gelmesi ve kullanıcı sayısının giderek artması bazı sorunları da beraberinde getirmektedir. Sosyal medyanın kötüye kullanımıyla ilgili en sık rastladığımız konuysa sahte hesapların mevcudiyetidir. Sahte hesaplar, bazılarının eğlenmek için, bazılarının kendilerini gizleyerek kötü niyetli girişimlerde bulunmak için açtıkları hesap türüdür. Bu tür hesaplar genellikle bir kişiyi, kurumu, şirketi, markayı veya bir kesimi kötülemek için kullanılmaktadır.

Sahte hesapların yaptığı paylaşımların sonucu olarak binlerce internet kullanıcı mağduriyet yaşamaktadır. Bundan dolayı günümüz internet dünyasında sıkça sorulmaya başlayan sorulardan biri de “sahte hesaplar nasıl kapatılır”, olmaktadır. Eğer bize maddi ve manevi zarar yaşatan fake hesapların kapatılması konusunda gerekli girişimlerde bulunmazsak, bu tür suçları işleyenleri cesaretlendirir, internet ortamında iftira, karalama ve yalan kampanyalarının sıradanlaşmasına geçit vermiş oluruz.

 

 

 

 

 

Sahte Hesapların Kaynağını Bulmak

Sosyal medyada kullanılan sahte profillerin kaynağını tespit etmek için ekibimiz teknik inceleme çalışmalarında bulunacaktır. Kullanılan hesap sahte de olsa içeriklerin paylaşıldığı cihazlar ve IP adresleri tespit edilebilmektedir. Çeşitli yöntemlerle kendilerini gizleyenler için Distile Teknik Ekibi kaynağın tespitine yönelik teknik ve yasal girişimlerde bulunur. Yurtdışından içerik paylaşan fake hesaplar da uluslar arası hukuk ağına hakim ekibimiz tarafından tespit edilir ve sahte hesap kaldırma çalışmaları devreye sokulur. Size veya kuruluşunuza karşı karalama çalışmaları yapan hesaplar kapsamlı bir incelemeyle tespit edilir ve raporlanır.

Sahte Hesapların Kapatılması

Bilişim suçları işleyen adınıza açılmış veya başkaları adına saldırı amacıyla açılmış sahte hesapların kapatılması için Distile Danışmanlık ekibinden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz, 2010 yılından bu yana fake hesapları silme konusunda teknik ve yasal çalışmalar yürütmektedir. İnternet ortamında size zarar veren her türlü içerik gibi, sahte hesapların kaldırılmasıyla ilgili olarak da talepte bulunabilirsiniz. Danışmanlık ekibimiz, sınır olmadan yüzlerce internet platformundan sahte hesapları temizler.

En yaygın tercih edile hizmetlerimiz ise şöyledir:

Facebook sahte hesap kapatma

Pinterest sahte hesap kapatma

Linkedin sahte hesap kapatma

Instagram sahte hesap kapatma

Twitter sahte hesap kapatma

Google sahte hesap kapatma

YouTube sahte hesap kapatma

Blogger sahte hesap kapatma

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 Bizi Arayın

2 yorum

 • cemrehan

  merhabalar linkedin de sahte hesabım açıldı ve bunu kapattırmak istiyorum bunun ücreti nedir ve nasıl bir süreç ile çözüme ulaşacağız bilgilendirirseniz sevinirim.

  • Distile

   Cemrehan Bey Merhaba,

   Distile Danışmanlık olarak internet üzerindeki her türlü içeriği kaldırmak üzere müdahale edebiliriz. Linkedin’deki sahte hesapları kaldırtma ya da sildirme üzerine çalışmaları gerçekleştirebiliriz. Bize iletisim@distile.com.tr ‘den ya da 0850 885 10 12 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. İnceleyip sorununuzu çözmek üzere yardımcı olmak isteriz.

   Değerlendirmeniz sonrası geri dönüşünüzü beklemekteyiz.
   İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

ÜZERİNDEN BİZE SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ

7 GÜN 24 SAAT HİZMETİNİZDEYİZ

Duyuru ve kampanyalarımız hakkında

bilgi almak için e-posta adresinizi bırakın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...