Sahte profili kapattırma

Sahte profili kapattırma

Sahte profili kapattırma

Sosyal medya günümüz dünyasının alışkanlıkları arasında ilk sırayı almaya başlayan önemli bir teknoloji aracıdır. Çoğumuz günümüzün büyük bölümünü sosyal medya platformlarını takip etmeye veya içerik paylaşımı yapmaya ayırmaktayız. İletişimin saniyeler içerisinde yapılması, eş zamanlı olarak haberlerden ve yorumlardan haberdar olunması ve tüm bunları sağlayacak teknolojilerin geliştirilmesi, sosyal medyayı avantajlı hale getiren etkenlerdir.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Ne yazık ki sosyal medyanın gücü aynı zamanda olumsuz bazı sonuçların doğmasına da yol açmaktadır. Kolaylıkla üye olunan platformlar, kaynağı sorgulanmadan açılan profiller ve yüklenen sahte fotoğraflar, birçok insanın ve markanın mağduriyet yaşamasına neden olmaktadır. Adımıza açılan profillerin kapatılması veya sahte profillerden yapılan saldırılar, günümüz internet dünyasının merkezine oturmuş sorunlardır. Bu tür girişimlerle etkin olarak mücadele edilmeli ve internetten profil kaldırma süreçlerini başlatmak için gerekli yasal – teknik adımlar atılmalıdır. Peki, ama nasıl?

Sahte profili nasıl kapatırım, diyen yüzlerce internet kullanıcısının sorunlarına çözüm getirmiş olan Distile Danışmanlık ekibi, ihtiyaç duyduğunuz sosyal medya danışmanlığı hizmetlerini, 2010 yılından bu yana kusursuz olarak yerine getirmektedir. İnternetin yasal mevzuatına hakim, teknik çalışmalar konusunda deneyim sahibi Distile ekibiyle işbirliği yaparak size zararı dokunan sahte profilleri internette kapatma şansını yakalayabilirsiniz.

 

 

Sahte profili kapattırmaElbette, bazı profiller kapansa da yeniden farklı şekillerde yeniden ortaya çıkabilmektedir. Bundan dolayı Distile Danışmanlık interneti 7 – 24 izlemeye alınacak, itibarınıza zarar veren sahte profilleri takip ederek tek tek silinmesi işlemini yerine getirecektir. Sadece sahte profillerin değil, izinsiz yayınlanan görüntülerin, videoların, haberlerin, yorumların ve kişisel bilgilerin takipçisi olacak olan Distile Danışmanlık, internet güvenliği konusunda geniş yelpazeye sahip bir hizmet çalışmasını sizin için yerine getirmektedir. Uluslar arası hukuk ağına hakim olan ekibimiz size zarar veren içerik ve hesapları hem yurtdışı kaynaklı hem de yurtiçi kaynaklı internet sitelerinden kaldıracaktır.

 

Sahte profili internetten kaldırma

Çalınan profili geri alma

Sosyal medyada hesap kurtarma

İnternetten sahte hesapları sildirme

Sahte profilleri arama motorlarından kaldırma

Twitter sahte profil kapatma

Facebook sahte profil kapatma

Instagram sahte profil kapatma

YouTube sahte profil kapatma

Sosyal medya danışmanlığı ve takipçi kazandırma

 

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir