Sahte Twitter Hesabı Kapatma

Sahte Twitter Hesabı Kapatma

SAHTE TWİTTER HESABI KAPATMA

Son derece meşhur olan sosyal ağlardan biri de Twitter olmaktadır. Günden güne sayısı artan çok kullanıcılı bir ortam olmakla beraber, sahte bir çok hesaba da ev sahipliği yapmaktadır. Ancak maalesef ki internet korsanları sizlere ait bilgileri de içeren Twitter hesaplarınızı çalabilir yada adınıza sahte bir hesap açarak, hakkınızda olumsuz içerikler paylaşabilir. Bu ciddi bir durumdur ve uzman yardımı gerektirmektedir. Firmamız sahte Twitter hesabı kapatma hizmeti ile sizleri bu durumdan kurtarmaktadır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

sahte-twitter-hesabi

Sahte Hesabın Meydana Getireceği Sıkıntılar

Günümüzde sosyal medya üzerinden çok fazla dolandırıcılık yapılabiliyor. Bu türden siber suçların sonuçlanması çok zaman alabilmektedir. Adınıza açılan sahte bir Twitter hesabı ile maddi manevi zarara uğratılacağınız kesindir. Kurumlar, kişiler ve şahıslar bu türden durumlarda çok zarar görmektedir. Bizler alanında uzman ekibimizle, bunların önünde geçerek sahte Twitter hesabı kapatma hizmeti sağlamaktayız.

sahte-hesaplar-nasil-kapatilir

Neler Yapabiliyoruz?

Adınıza açılmış sahte bir Twitter hesabı varsa en kısa sürede kapatılmasını sağlıyoruz. Eğer var olan hesabınız çalındıysa, bir an önce hesabınızı geri alma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Sahte Twitter hesabı kapatma hizmetimizde, mümkünatı varsa zarar görmeden, yada minimum bir zararla bu durumdan kurtulmanızı sağlıyoruz. İnternette yalnız değilsiniz. Alanına hakim profesyonel ekibimiz, adınıza zarar gelmesini önlemeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Güvenilir hizmet politikamız gereği, mümkün olan en kısa sürede memnuniyetinizi sağlamak firmamızın öncelikli hedefleri arasındadır.

internetteki-sahte-hesaplarin-kapatilmasi

Sahte Twitter Hesabı Kapatma” te bir düşünce

 1. Burcu diyor ki:

  Adıma sahte twitter hesabı acilmis ben twitter kullanmıyorum ltfn bana yardım edin bir de resmin çalınmış profil yapılmış twitter gibi bir çok bilmediğim hesaplar açılmış adıma acaba hepsini nasıl kapatabilirim krem yardımcı olun beni kötü kişi olarak gösteriyorlar çok mağdurum

  • Distile diyor ki:

   Burcu Hanım Merhaba,

   Distile olarak internet üzerinden kaldırılmasını istediğiniz her içeriğe müdahale edebildiğimiz gibi, hak ihlallerine ve sahte hesaplara da müdahalede bulunup bunların kapatılmasını ve kaldırılmasını sağlayabiliyoruz. Bu içerikleri bize [email protected] ‘ye mail olarak gönderirseniz inceleyip size dönüş yapabiliriz.

   E-postanızı bekliyoruz,
   İyi günler dileriz.

  • Distile diyor ki:

   Merhaba,

   Söz konusu video sayfasının linkini bize iletir misiniz? İnternet üzeriden Twitter, Reddit gibi sitelerden birkaç gün içerisinde içerik kaldırabiliyoruz. İnternet sitemizde yer alan “Teklif Alın” formu ile ya da 0850 885 10 12 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz, bu konuda size dönüş yapabiliriz.

   İyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir