Sahte Twitter Hesaplarının Kapatılması ve Tehlikeleri

Sahte Twitter Hesaplarının Kapatılması ve Tehlikeleri

 

Twitter son yıllarda en hızlı iletişim kurulan ağlardan biri olmakla birlikte çeşitli tehlikeleri de beraberinde getiriyor. Bunların başında sosyal medya ortamlarında açılan sahte hesapların olduğunu söyleyebiliriz. Sahte hesaplarla dolandırıcılık, yasal hakları çiğneme, markanızı zedeleme ve güvenlik sorunlarını yaşama gibi istenmeyen durumlar olabiliyor. İşte bu tehlikelerden kurtulmanız adına sahte twitter hesapların kapatılması işlemlerinde devreye giriyoruz. Kimi zaman kullanmış olduğunuz twitter hesaplarınızda çalınmaktadır. Twitter Fake sorunlarından kurtulmanız için profesyonel çalışanlarımız tüm teknik alt yapısını hazırlayarak gerekli işlemleri gerçekleştiriyor. Buna göre açılan sahte hesaplarda en kısa zaman dilimi içerisinde kapatılarak sosyal medya içerik platformu daha güvenli hale getiriliyor. Sahte Twitter Hesaplarının Kapatılması konusunda eğer sizlerde profesyonel bir yardımcı arıyorsanız en doğru adreste yer almış olduğunuzu belirtmek isteriz. Markanızı zedeleyecek, kötü ve riskli tüm içerikler anında kapatılmaktadır. Distile ile Twitter sosyal paylaşım ağını bile artık daha güvenli bir şekilde kullanabilmenin mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Sahte Twitter Hesaplarının Kapatılması ve Tehlikeleri

Sosyal mecra üzerinde ki sahte hesap ve profillerin kapatılması aşamasında üst düzey kalitede bir hizmet verilmektedir. Hemen bize başvurun ve sahte hesapları en kısa süreç içerisinde kapatılmasını gerçekleştirelim. Şahsınız adına yapılacak her türlü hakaret ve güvenlik tehdidi engellenmektedir. Twitter ortamında ki arzulanan güvenlik açıkların giderilmesi adına sahte hesapların kapatılması son derece önemlidir. İşte tam da bu nokta da gerekli tüm tedbir ve kalıcı çözümler gerçekleştirilmektedir. Bundan böyle şahsınıza ve kimliğinize gelecek saldırı ve kötü tehlikelere karşı distile uzman ekibi yanınızda hissedecek ve Twitter ortamlarında daha güvenli bir faaliyet sürdürebileceksiniz. Hesap kapatmak istiyor ve yardımlarımızı bekliyorsanız hemen [email protected] adresinden ya da +90 850 885 10 12 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir