Sahte Ürün Satışı İle Markanızın Adını Zedeleyen ve Size Zarar Veren İnternet Sitesinden İçerik Kaldırma

Sahte Ürün Satışı İle Markanızın Adını Zedeleyen ve Size Zarar Veren İnternet Sitesinden İçerik Kaldırma

SANAL ORTAM ÜRÜN KORUMA

Ülkemizdeki kanunlarla sınai ve fikri haklar, patentler, markalar kesin çizgilerle koruma altına alınmıştır. Öte yandan ticari kanunlar da bu tür ihlallerin mali portresine ilişkin yaptırımları belirlemiştir. Suçun sanal ortamda işlenmiş olması bu gerçeği değiştirmez ancak gibi uzmanlık gerektiren bir sorun ile karşı karşıya bırakır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

online-itibar

Sahte Ürün Satışları

Üreticiler veya markalar uzun uğraşlar ile elde ettikleri bir ürünün sırlarını seri üretime geçirerek ticari meta haline getirip pazarlar. Bu esnada elde edilen talep ve gelir hacmi çeşitli sahtecilikleri de beraberinde getirir. Taklit yolu ile aynı ürünmüş gibi pazarlanan ürünlerden veya ürünlerin içeriği hakkında doğru olmayan yayınlarla vuku bulan saldırılara kadar internet ortamın pek çok sahte ürün satışı ile markanızın adını zedeleyen ve size zarar veren internet sitesinden içerik kaldırma söz konusu olabilir. Bu noktada web sitemize başvurmanız halinde konu detayları ile incelenip, bu tür durumlara nasıl son verileceği hususunda gerekli profesyonel yardım hizmeti sağlanacaktır.

egonomik.com
egonomik.com

Engelleme

Karşılaştığınız sahte ürün satışı ile markanızın adını zedeleyen ve size zarar veren internet sitesinden içerik kaldırma sorunu için kurumumuz, sizin adınıza 556 sayılı KHK ve uluslararası sözleşmelerden doğan haklarınızın yasal takibini yapmakta ve sanal ortamdaki içerikleri tamamıyla ortadan kaldırtmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir