Sahtekâr Yetkili Servisleri İnternetten Nasıl Kaldırabilirim

Sahtekâr Yetkili Servisleri İnternetten Nasıl Kaldırabilirim

Sahtekâr Yetkili Servisleri İnternetten Nasıl Kaldırabilirim?

Günümüz de birçok sahtekâr yetkili servisler bulunuyor. Bu yetkili servisler gerçek markaların adlarını olumsuz yönde etkiliyor. Zorlu kuruluş süreçlerini, markalarını ve yasal süreçleri, patent kurma aşamalarını büyük emeklerle kazanıyorlar. Sahte firmalar ise büyük emeklerle kazanılan markaları zedeliyorlar.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Daha önce gerçek firmalarda çalışan kişiler gereken detayları öğrendikten sonra kendi markasını kurmak için çalıştığı firmadan ayrılarak sahte yetkili servis kuruyor. Firmadan ayrılacağı zamana kadar gerekli bütün bilgileri müşterilerin karşılaşacakları sorunları ve günden güne değişim gösteren teknolojiye uyum göstermeleri mümkün değildir. Yetkili servis gibi kendilerini tanıtarak hizmet verirler fakat orijinal parçalar yerine yan sanayi parçalarını kullanarak müşterileri mağdur ederler.

Sahte Yetkili Servisleri Kaldırma

Servis numaralarını internetten arayan müşteriler sahte servislerle daha çok karşılaşıyorlar. Google arama motorundan servis iletişimini ön planda tutarak en öndeki numara olmak için uğraşırlar.Bu sahtekâr yetkili servisleri internetten nasıl kaldırabilirim sorusuna gelecek olursak da google’a ait bir şikâyet sitesi olan support.google.com adresinden yardım alabilirsiniz. Bu siteden yardım alabilmek için google ne konuda şikâyette bulunduğunuzu bildirin şikâyet oluşturun.

Sahtekâr Yetkili Servisleri İnternetten Nasıl KaldırabilirimOluşturduğunuz bu şikâyeti google uygun bulduğu takdirde istediğiniz içerik kaldırılır. Marka yüzlerinin ürünlerin birbirinden ayırt edilebilmesi için kullandıkları işaretlerdir. Bu işaretler kelime, sayı, resim, şekil gibi özel çizimler gerektirir. Çok önemli konulardan biri olan marka yüzü Türk Patent Enstitüsü tarafından yapılır.

Yetkili Servileri Markalaştırma Nasıl Olur?

Türk Patent Enstitüsünün araştırılması yaklaşık 1 yılı bulur. Detaylı araştırmaların yapılması ise yaklaşık olarak 1 yıla yakın sürer. Herhangi bir sorun olmadığı takdirde ise olumlu olarak sonuçlanır. Resmi marka haberlerinde yayınlanarak diğer markalar tarafından herhangi bir olumsuzluk olmadığı zaman tescil süreci başlar. Bu süreçte gerekli evraklar gerekli ödemeler yapılarak 3 ay içerisin de tescil belgesini alırlar. Marka tescilleri 10 yıl gibi bir süre için yapılır. 10 yıl bittiğinde markayı yenilemek için herhangi bir başvuru şartı yoktur.

Son zamanlarda birçok şirketlerin markalarını zedeleyen sahte markalar gerçek markaların korkulu rüyası olmuştur. Marka sahiplerinin onayı olmadığı halde markayı taklit ederek kullanmak marka hakkına tecavüze girer. Hapis cezası ya da para cezası uygulanır. Bu işlerde uzmanlaşan ve teknik bilgilere sahip olan distile sitesinden de yardım alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir