www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Scorp videomu silmek istiyorum | Distile

Scorp videomu silmek istiyorum

Scorp videomu silmek istiyorum

Dünyada hızla gelişen sosyal medya platformları içerisinde kendine önemli bir yer bulmaya başlayan Scorp platformu, ülkemizde hazırlanan ve geniş kitlelere hitap eden bir sosyal medya aracı. Yerli bir çalışmanın ürünü olan Scorp’a video yüklemek ve içeriklerinizi anında milyonlarca kullanıcıya ulaştırmak oldukça kolay. Kullanıcı dostu bir özelliğe sahip olan bu platform sizlere kişisel ve anonim olarak birçok içerik yayınlama imkanı veriyor. Bu yazımızda ise yayınlanan içerikleri kaldırmaya yönelik bilgiler vermek istiyoruz. Scorp’tan video silmek, kullanıcıların en çok merak ettiği konulardan biri.

 

 

 

Kişisel haklarınızı ihlal eden içeriklere müdahale edebilmek ise konunun bir başka boyutu. Özellikle çeşitli gerçek ve sahte hesaplardan yüklenen Scorp videolarını kaldırmak için uzman bir desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Eğer videolarınız bu platformla sınırlı kalmıyor ve farklı sosyal medya araçlarından yayınlanmaya devam ediyorsa, uzman bir çalışmayla bu videoların takibini yapmak ve tüm sitelerden kaldırmak mümkün olabilir. Scorp’tan içerik kaldırma için, öncelikle hesap silme işleminin nasıl yapılacağına bakmak gerekiyor

Scorp Hesap Silme

Yayınladığınız linkleri kaldırma konusunda Scorp, henüz yeterli kolaylığı sağlamadığı için, doğrudan Scorp hesabını silme işlemi yaparak şansınızı deneyebilirsiniz. Sitenin iletişim bölümündeki gerekli alanları doldurduktan sonra hesabınız kolayca silinecektir. İletişim bölümünde yer alan formda “hesap silme” bölümünü seçmelisiniz. “Konu” bölümüne ise hesabınızın kapatılması talebinizi belirtebilirsiniz.

Scorp Video Silme

Scorp, sanattan spora, magazinden belgesellere kadar birçok içeriğin yer aldığı bir ortam. Bu ortamda kendinizi ifade etmek, kitlenize kolayca ulaşmak oldukça kolay. İleride yayınladığımız içeriklerin kaldırılmasını ihtiyaç duyduğumuzdaysa, Scorp’tan video kaldırma adımlarını atmamız gerekiyor. Yukarıda bahsettiğimiz hesap silme işlemleri yeterli gelmiyor ve istemediğiniz içerikler internet ortamında yayınlanmaya devam ediyorsa, uzman bir destek alarak, itibarınızı korumaya devam edebilirsiniz.

Scorp ve İnternetten Video Kaldırma

Sosyal medyada, itibarınıza gölge düşüren her türlü içeriğin engellenmesi için 2010 yılından bu yana çalışmalar yapan Distile Online ekibi, Scorp başta olmak üzere birçok sosyal paylaşım sitelerinden video kaldırma işlemleri yürütmektedir. Böylece internet sitelerinden ve arama motorlarından video silme desteği alarak, istemediğiniz içeriklerin önüne geçebilirsiniz. Bu konuda merak ettiklerinizi bizimle paylaşmak için, iletişim hattımızdan bizi arayabilirsiniz:

+90 850 885 10 12

 

 

 

 Bir Cevap Yazın