www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Şirketim arandığında çıkan haberler | Distile

Şirketim arandığında çıkan haberler

Şirketim arandığında çıkan haberler

İnternetteki kişilik hakları son yıllarda sıkça telaffuz edilen konulardan biri haline geldi. İnternet dünyasının hızla büyümesi ve haberler dahil, birçok konunun internetten takip edilmesi elbette hak ihlali gibi konuların ön plana çıkmasına neden oluyor. Kişilik haklarımız, gündelik yaşamda olduğu kadar, sanal dünyada da oldukça önemli. Bu konuda atılan yasal adımlarla birlikte, internette itibar korumaya daha fazla önem verilmeye başlandığını görebiliyoruz. Yine de, birçok internet kullanıcısı, öyle veya böyle internette yayınlanan içerikler nedeniyle mağduriyet hissedebiliyor. Haber içeriklerinin internetten kalındırılması konusunda yeterli sonucu alamayan bu kullanıcılar, konusunda tecrübeli bir danışmanlık şirketi aramaya başlıyor. Haberlerle  itibarsızlaştırma girişimlerin hedefinde olanların çoğunluğunu ise markalar ve şirketler oluşturuyor. Birçok şirket, üretilen içerikler, haberler veya yorumlar nedeniyle maddi manevi zarara uğrayabiliyor. Bu nedenle, şirketlerle ilgili haberlerin kaldırılması için doğru girişimlerin yapılması gerekiyor.

 

Aramalardan Şirket Haberleri Kaldırma

İnternet üzerinde şirketinizle ilgili olumsuz haberleri kaldırma konusunda dikkat edilecek hususlardan biri, bu tür haberlerin arama motorlarından kaldırılmasıdır. Yandex veya Google’dan haber kaldırmak için bu tür arama motorlarının destek bölümüne başvurmanız gerekir. İnternet kullanıcıları bilginin büyük bir kısmına aramalar sonucu ulaşmaktadır. Fakat, arama motorları, internet sitelerinde yer alan içerikleri bizlere sıralamaktadır. Bu nedenle, öncelikle içerik sağlayıcı veya yer sağlayıcılardan haber kaldırma girişimlerinde bulunmak gerekir. Arama motorları için ise gerekçenizle birlikte online talepte bulunabilirsiniz. Şirket haberlerini arama sonuçlarından kaldırmada sorun yaşıyorsanız, deneyimli ekibimizden yardım alabilirsiniz.

İnternet Sitelerinden Şirket Haberlerini Kaldırma

İnternetteki yayınların düzenlenmesi ile ilgili maddeler gereğince, itibarınıza gölge düşüren içerikleri kaldırmak için yasal girişimlerde bulunabilirsiniz. İnternet sitelerinden şirket ismi kaldırmak için, bu içerikleri yayınlayan internet sitelerine başvurabilir, aynı zamanda hakkınızı yasal olarak arayabilirsiniz. Şirket karalayıcı haberlerin veya çeşitli yazılı – görsel içeriklerin kaldırılmasında sorun yaşıyorsanız, daha hızlı bir çözüm için içerik kaldırma danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz. Distile Online ekibi olarak öncü marka ve şirketlerin internetteki içeriklerini takip ediyor ve bu içeriklerin temizlenmesi konusunda kaliteli çözümler üretiyoruz. Şirket haberlerini web sitelerinden silme başta olmak üzere, her türlü içerik kaldırma işlemleri için bizden yardım alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 Bir Cevap Yazın