Şirketimi ve markamı şikayet eden asılsız siteler!

Şirketimi ve markamı şikayet eden asılsız siteler!

Şirketimi ve markamı şikayet eden asılsız siteler!

İnternette şirket şikayeti veya olumsuz yorumların yer alması nedeniyle başarı ve kazanç oranı düşebiliyor. Bunun önüne geçmek isteyen şirketlerin, bir an önce internet dünyasındaki itibarını geri kazanacak girişimlerde bulunmaları gerekiyor. Bu yazımızda, internette şirketim şikayet ediliyor ya da internette markam şikayet ediliyor, diyen girişimcilerin sorunlarını ele alacak, internette şirketlerin itibarını korumanın yollarına göz atacağız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Bir ürün ve hizmet ile ilgili bilgi almak istediğimizde, artık bize anında bilgi sunan internet dünyasını tercih ediyor, kararımızı verirken internet üzerindeki çeşitli içeriklere göz atıyoruz. Bu nedenle şirketler internet üzerinde eskiye nazaran, çok daha güçlü bir şekilde var olmak istiyorlar. Ancak olumsuz içerik ve yorumların varlığı karşısında bazı marka ve kuruluşlar zarar görebiliyor. Yavaş yavaş diğer medya unsurlarının yerini alan internet, aynı zamanda yoğun bilgi kirliliğinin veya çeşitli karalama kampanyalarının adresi olabiliyor.

İnternet dünyasında vizyon sahibi bir şirket olarak, güçlü bir şekilde var olmamız gerekiyor. İnternet kullanıcıları alacağı hizmeti veya ürünü incelerken, internette haberleri, yorumları ve internette ürün şikayeti İnternette firma şikayeti sitelerini inceleyebiliyorlar. Bunun yanında, arama sonuçlarında nasıl göründüğümüz de hedef kitlemizi olumlu veya olumsuz bir şekilde etkileyebiliyor. Söz konusu olan internette şirketimizle ilgili karalama kampanyaları yürütülüyor ise, bir an önce yasal ve teknik girişimlerin devreye sokulması gerekiyor. Çeşitli sitelerin internette marka şikayeti, ürün veya hizmet şikayeti yapması, olumsuz kullanıcı yorumlarının olması ve olumsuz haberlerin yer alması karşısında çaresi olmadığımızı bilmeli ve profesyonel bir destek hizmeti almalıyız. Size doğru desteği veren, profesyonel çözümler üreten bir kuruluşla çalışarak avantajlı konuma geçebilirsiniz.

 

 

Şirketimi ve markamı şikayet eden asılsız siteler!İnternetten olumsuz haberlerin kaldırılması

İnternette şirket itibarı

İnternette marka ile ilgili olumsuz içeriklerin kaldırılması

İnternette karalamanın önüne geçmek

İnternette şirket şikayetini engelleme

İnternette ürün şikayetlerini kaldırma

Olumsuz yorumların kaldırılması

 

Uzmanlık ve deneyim isteyen yukarıdaki sorunlar ve çok daha fazlası, 2010 yılından beri hizmet veren, Distile Danışmanlık ile çözüme kavuşuyor. Sanal mecralarda sizinle ilgili tüm olumsuz içerikleri takip edecek ve bunların giderilmesi için çalışacak olan Distile ekibi ile hemen iletişime geçerek, başarı oranınızı arttırabilirsiniz.

İrtibat İçin

 +90 850 885 1012

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir