Şirketimin adına açılan internet siteleri var!

Şirketimin adına açılan internet siteleri var!

Şirketimin adına açılan internet siteleri var!

İnternet üzerinde, şirketler adına açılan sahte internet siteleri son zamanlarda çok sık karşılaştığımız konulardan biri haline geldi. Bilişim suçlarının en yaygınlarından biri olan internette sahte internet sitesi kurma girişimleri, mücadelesi zor hale gelebilen, karmaşık durumlardan biridir. Bu tür girişimlerde bulunanların ısrarcılığı, yasal boşluklar, teknik bilgi eksikliği veya hak sahiplerinin bu konuda neler yapılacağını bilmemesi gibi engeller yüzünden, internette korsan site kaldırma çalışmaları zor bir mücadele haline gelebiliyor. Özellikle, şirketim adına açılan internet sitesi için ne yapmalıyım, diyen şirket sahipleri için bu konu, maddi ve manevi kayıpların yaşanmasına neden olan bir tehdit haline gelebiliyor.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Şirketimin adına açılan internet siteleri var!

İnternette şirket adım kullanılıyor, diyenlerin sorunları sahte internet siteleri ile sınırlı değil. Sosyal medyanın yaygınlaşması ve sosyal ağların daha fazla kullanıcı kazanması nedeniyle, bu mecraları tercih eden emek hırsızları, şirketler adına hesaplar açıp, faaliyetlerini bu alanlarda da sürdürebiliyor. Sosyal ağların hedef kitle üzerinde ne kadar etkili olduğunun bilinmesi ve acilen bu durumlara çözüm üretilmesi gerekiyor. Markanızın, ürünlerinizin veya şirketinizin doğru bir şekilde tanınması için sosyal medyada sahte hesap kaldırma çalışmalarının hızlı bir şekilde yerine getirilmesi büyük önem taşıyor. Bu konuda destek verecek profesyonel bir ekip ile, aşağıda örneğini verdiğimi birçok çalışma yapılabilir:

Şirket adına açılan internet sitesini kapatma

Facebook’ta sahte şirket hesabı kapatma

Twitter’da sahte şirket hesabı kapatma

Instagram’da sahte şirket hesabı kapatma

Google’da şirket bilgilerini silme

İnternette sahte internet sitelerini kapatma

Youtube’da şirket bilgilerini içeren videoları kaldırma

İnternetten sahte hesapların silinmesi

 

İnternet üzerinde yer alan ve şirketinizi tehdit eden her türlü içerik ile mücadele için, doğru bir danışmanlık kuruluşundan destek almalısınız. Distile Danışmanlık olarak bizler, 2010 yılından bu yana, birçok şirkete internet danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Adınızı, şirketinizi veya marka değerinizi kullanmak isteyenlere karşı verdiğimiz teknik ve yasal mücadele ile, sizleri 7-24 korumamız altına alıyoruz. İnternette sizi doğrudan veya dolaylı olarak ilgilendiren her türlü negatif girişime karşı bizden yardım alabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir