Şirketimizin gizli dosyalarını internette yayınlamışlar!

Şirketimizin gizli dosyalarını internette yayınlamışlar!

Şirketimizin gizli dosyalarını internette yayınlamışlar!

Şirketinizin itibarını korumanız çağımızın gerekliliklerinden biridir. İnternet, kullanıcılarına geniş bir bilgi ağının kapılarını ardına kadar açan bir araçtır. İnternet kullanıcıları şirketinizle ilgili paylaşılan içeriklere saniyeler içinde ulaşır ve yine çok kısa süre içerisinde sizinle ilgili fikir sahibi olur. İnternet ortamında bir ürün veya hizmeti karalamak oldukça kolaydır. İzlenimlerimize göre, internet kullanıcıları, bir şirketle ilgili olumsuz içerikleri hızlı bir şekilde doğru kabul etme eğilimindedir. Bu nedenle, internette şirketinizin itibarını korumak için özel bir çaba göstermeniz gerekir. Bunun yanında, internette yayınlanmasını istemediğiniz içerikler ile mücadele stratejinizin olması gerekir. Bu yazımızda özellikle şirket güvenliğinizin internet boyutunu ele alacak, sık sorulan sorulara yanıt vereceğiz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Şirketimizin gizli dosyalarını internette yayınlamışlar!

İnternette şirket dosyalarım yayınlanıyor

İnternette gizli bilgilerin kaldırılması oldukça zorlu bir süreçtir. Arama motorlarının kurallarına uygun kaldırma talebinde bulunmak, içeriklerinizi yayınlayan sitelere başvuruda bulunmak ve yasal boşluklarla mücadele etmek ciddi bir efor ister. Bunun için uzman bir destek almalı ve çok boyutlu bir mücadele başlatmalıyız.

 

Arama sonuçlarından şirket bilgilerimi kaldırmak istiyorum

İnternetin bilgi dünyasına ulaşmak için tercih edilen araçlar olan arama motorları, kullanıcıların şirketinizle ilgili bilgilere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlar. Bu nedenle arama motorlarında nasıl göründüğünüz çok önemlidir. Eğer istenmeyen verileriniz internette dolaşıyorsa; Google’dan şirket bilgisi kaldırma, Yandex’ten şirket bilgilerini silme, gibi hizmetler almanız gerekir.

 

İnternette şirketimle ilgili haberleri silmek istiyorum

Şirketinizin, markanızın itibarını korumanın önemli adımlarından biri, internette yayınlanan haberleri takip etmek ve gerektiğinde olumsuz haberlere müdahale edebilmektir. İnternette şirketim şikayet ediliyor, diyen kullanıcıların yasal ve teknik süreçlerle ilgili bilgi sahibi olması oldukça önemlidir.

 

İnternette şirket güvenliğimi nasıl sağlarım

İnternet üzerindeki varlığını sürdürmek isteyen şirketlerin, günümüze uygun internet hizmetlerinden yararlanması artık bir mecburiyet haline geldi. Şirketiniz için internette kriz yönetimi çalışmaları yapacak bir kuruluşla çalışarak, hem itibarınızı korur, hem internetteki başarınızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

 

Distile Danışmanlık ile şirket bilgileriniz artık güvende

2010 yılından bu yana, bireysel ve kurumsal internet hizmetleri veren profesyonel ekibimiz, şirketinizi internet üzerinde korur. İnternette kriz yönetimi çalışmaları yapan Distile ekibi ile, şirketinizle ilgili internette yer alan içerikler kontrol edilir, ve gerektiğinde müdahale edilir. İnternetten içerik silme, sahte hesapları kapama gibi taleplerini için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
+90 850 885 1012

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir