Şirketinizin Adını Kullanan İnternet Siteleri 

Şirketinizin Adını Kullanan İnternet Siteleri 

 

Online ortamda ne yazık ki sizi kıskanan, adınızı kullanarak bir yerlere gelmeye çalışan şahıslar var. Bunlarla çoğu zaman mücadele içerisine girebilmek sizler için oldukça zor bir durum gibi görülebilir. Fakat işin aslına bakıldığında bu tür şirket adınızı kullanan kişileri çevrenizden kısa süre içerisinde yok etmenin kolay olduğunu görmüş olacaksınız. Şirketinizin adını artık başkalarına kaptırmak istemiyorsanız tek yapmanız gereken ise bir an önce başarılı ekiplerle bir çalışma içerisine girmek olacaktır. Bu sayede önceden gerekli tüm önlemlerinizi almış olacak ve güvenli yollar eşliğinde internet sitelerinde kendi varlığınızı kontrol altında tutacaksınız. Hatta başka şirketlerin de adınızı kullanmalarına, karalama kampanyası uygulamalarına izin vermeyeceksiniz. İşte tam da bu nokta da başarılı bir çalışma ortaya koyarak sektörün en iyileri arasında yer alma başarısını gösteren distile firmamızla tüm bu hayal edilenleri gerçeğe dönüştürmek de sizler için zor olmayacak. Şirketinizin Adını Kullanan İnternet Siteleri kullanan şahısları bundan sonra çevrenizden yok etme konusunda son derece başarılı bir performans ortaya koyan distile ekibimizle başarmış olacaksınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

internet-ortaminda-marka-ihlaliGünlük yaşantımız içerisinde şüphesiz en sık karşılaşmış olduğumuz durumlardan birisi de farklı şirketlerin adınızı kullanarak bir marka olgusu yaratması diyebiliriz. İşte tam da bu noktada sizler şirket adınızı kullanan gerek kurum, kuruluş ya da şahısları uzaklaştırmak için distile ile bir iş birliği yoluna gidebilirsiniz. Üstelik zamandan da tasarruf yapabilmeniz için hızlı bir çalışma periyodu ortaya konulmaktadır. İçerik Kaldırma ve Adınızı Kullanmayı Engelleme gibi daha pek çok farklı konularda da müşterilerimize geniş bir yelpaze sunuyoruz. Güven veren hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanmak istiyorsanız o halde hemen en hızlı şekilde iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir