Siteden Haber Kaldırma Nasıl Yapılır

Siteden Haber Kaldırma Nasıl Yapılır

 

İnternette, haber siteleri başta olmak üzere, birçok mecrada dolaşan haberlerin dürüst habercilik ilkelerine ne kadar bağlı olduğu tartışılan bir gerçek. Bununla beraber, o haberlerin gerçek olup olmadıkları, kötü niyet taşıyıp taşımadığı da günümüz sanal dünyasının sorunları arasında yer alıyor. Yüzlerce haber sitesinde saniyeler içinde yayılan ve genellikle arşivlenen bu haberlerden sizi hedef alanlar varsa, itibarınızı geri kazanmak için hakkınızı aramanız gerekir. O haber sizi küçük mü düşürüyor? İçeriğin büyük kısmı yalan ve iftira mı içeriyor? Kişilik haklarınız kamuoyu önünde ihlal mi ediliyor? Tam olarak kontrol edilemeyen internet dünyasında içeriklerin bir kısmı size, şirketinize veya topluma zarar verici yazı veya görüntülerden meydana geliyorsa geç kalmayın ve profesyonel destek alarak mağduriyetinizi son verin.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

 

 

Siteden Haber Kaldırma Nasıl YapılırBir siteden haber kaldırma konusunun farklı pek çok boyutu bulunduğunu belirtmek gerekiyor. Haklı olduğunuzdan emin olduğunuz her türlü içerik için 5651 sayılı kanun olmak üzere size destek olacak yasalar ve birimler bulunuyor. Son yıllarda internet suçları konusunun sık gündeme gelmesi nedeniyle alınan önlemler gelecek vaat ediyor. Yine de haberleri, görüntüleri internete düşen veya telif hakları ihlal edilen birçok kişi mağduriyet yaşamaya devam ediyor. Yalan haberlerin silinmesi konusu gibi özel hayatı ihlal eden; ticari yaşamınızı veya manevi varlığınızı hiçe sayan her türlü içeriğin silinmesi için site engelletme, içerik sağlayıcılara ulaşarak haberin silinmesini talep etme veya mahkeme yoluyla hakkınızı arama gibi birçok yol bulunuyor. Tüm bunların yeterli gelmemesi durumunda tüm arşiv haberlerinin silinmesi için profesyonel bir içerik kaldırma çalışması yapılması gerekiyor.

Yıllardır süregelen profesyonellik anlayışımız ve tecrübemizle internetten haberleri silme veya engelletme ihtiyaçlarınızda sizlerin yanındayız. Distile Danışmanlık olarak, 2010 yılından beri haber siteleri ile çalışıyor ve uluslar arası hukuk ağını kullanarak siz değerli takipçilerimizin haklarını savunuyoruz. Sanal dünyada yalnız olmadığınızı bilerek, size zarar veren haberleri internetten kalıcı olarak sildirmek için bizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ya da kaldırtmak istediğiniz içerikler konusunda teklif almak için:

+90 850 885 10 12

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir