Size Ait Müzik Yâda Filmin Korsan Yayınlarını Kaldırtın

Size Ait Müzik Yâda Filmin Korsan Yayınlarını Kaldırtın

Size Ait Müzik Yâda Filmin Korsan Yayınlarını Kaldırtın

Kişilerin internet üzerinde paylaşmış oldukları video ve görsellerde telif hakları bulunmaktadır. Bu telif hakkı sayesinde video ve fotoğraflarınız başka kişiler tarafından kullanılamaz, izinsiz paylaşılamaz. Aksi durum yaşandığı taktirde telif haklarınız ihlal edilmiş olur. Bu durumda telif haklarınızı ihlal eden kişiler için hukuksal yollara başvurabilirsiniz. Size ait müzik ya da filmin korsan yayınlarını kaldırmak isteyebilirsiniz. Başkalarının hesaplarında yer alan müzik ya da filmin korsan yayınlarını kaldırmak baya bir işlem gerektirebilir. Bazı durumlarda da hukuksal yollara başvurmak gerekebilir. Telif haklarınızı ihlal eden kişiler hakkında uzun uzadıya uğraşmak ve gerekli prosedürler hakkında yapılacak işlemler içinde boğulmak istemiyorsanız Distile Danışmanlık firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Size Ait Müzik Yâda Filmin Korsan Yayınlarını Kaldırtın

İfşa Edilen Müzik Veya Filmlerin Kaldırılması

Distile Danışmanlık firmamız size ait müzik yada filmin korsan yayınlarının kaldırılması konusunda gerekli bütün işlemleri uygulayarak sorununuzun başarılı bir sonuca ulaşmasında sonuna kadar mücadele eder. Gerekli bütün prosedürleri tamamlar. Gerektiği durumlarda yasal yollara başvurarak telif haklarınızı ihlal eden kişilerin ceza almasını dahi sağlar. Telif haklarınıza zarar veren ve size ait müzik veya filmlerinizi izinsiz olarak paylaşan, satışını yapan kişilerin hesaplarından, internet üzerinden kaldırılmasını sağlar. Distile Danışmanlık firmamız internete dair müşterilerimizin yaşamış olduğu her türlü sıkıntının giderilmesini sağlamaktadır. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayı edinmiş olduğumuz tecrübelere dayalı olarak bütün işlemlerinizi kısa sürede tamamlayabilmekteyiz.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Distile Danışmanlık firmamız hakkında genel olarak bilgi edinmek için distile.com.tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İnternet adresimiz üzerinde yer alan bilgilerden firmamızın güvenirliliğini test ettikten sonra sitemizde yer alan iletişim numaralarını kullanarak firmamız çalışanlarına ulaşabilirsiniz. Distile Danışmanlık firmamız vermiş olduğu hizmetleri çok uygun fiyatlar karşılığında yapmaktadır. Firmamızın teklif formunu öğrenmek için [email protected] adresimize mail atabilirsiniz. Firmamız çalışanları tarafından mail adresinize kısa sürede dönüş sağlanacaktır. İnternet üzerinde yaşadığınız sorunlarda, mağdur kaldığınız çözüme ulaştıramadığınız süreçte bize bir telefon kadar uzak olduğunuzu unutmayınız. Artık internet ile yaşamış olduğunuz sıkıntılar, telif haklarınızın ihlali, size ait olan tüm içeriklerin başka kullanıcılar tarafından ihlal edilmesi geçmişte kaldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir