Sosyal Ağlardan İçerik Kaldırmada Lider Olduk

Sosyal Ağlardan İçerik Kaldırmada Lider Olduk

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyal medyaya ulaşımın kolaylığı sayesinde en basit olarak akıllı telefonların yaygınlaşması sayesinde sosyal medyadaki paylaşımlarında sayısı gün geçtikçe artmaktadır.

facebook-hesap-kapatma
Sosyal ağlardan içerik kaldırma

Distilasyon internet ortamındaki bireysel ya da kurumsal bazda olumsuz haberlerin ya kaldırılmasını ya da olumluya dönüştürülmesini sağlayan işlemdir. Sosyal medya ve distilasyon işlemi birbiri ile bağlantılı işlemlerdir. Sosyal medyada içerik kaldırma talebi lideri olarak Türkiye birinci sırayı almaktadır. Chilling effects twitter üzerinden kaldırma talebinin tweetleri içeren her türlü kararın yayınlandığı yerdir. Nisan – Haziran döneminde gelen 56 kaldırma talebinin, 36 tanesinin Türkiye’den gelmesi ile birlikte liderliğe oturmuş bulunmaktayız. Liderliğe oturan Türkiye’nin 36 adetlik kaldırma talebinin peşinde ikinci sırada ki ülke 5 kaldırma talebi ile Pakistan’ dır.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın
twitter-içerik-kaldırma
Twitter’dan yazı kaldırma ve hesap kapatma

İnternet ortamında kolay paylaşımların olması ile birlikte kaldırma taleplerinin daha da artacağını bir gerçektir. Paylaşımların durdurulabilmesi ya da azaltılabilmesi için bir takım önlemlerin alınması gerekmektedir. Bunlar için ne yapılmalıdır diye düşünmek gerekir ise; paylaşımın gerçekleştirildiği birçok programın bulunduğu ve android ve ios için çalışan bireylerin güncel programlar üretmesi ile birlikte paylaşım programlarının artmasını, kişilerin paylaşım sayılarını durdurmak açısında bir takım kurallar getirilmelidir. Sosyal medyada paylaşımların gerçekleşmesi için ölçütlerin getirilmesi veya bir bedelinin olması durumunda paylaşım sayısının azalacağını düşünmekteyim. Bu şekilde 4te 3ünü kapladığımız sosyal medyada içerik kaldırma taleplerinin lideri olarak belirlenen oranın da azalacağı düşünülmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir