Sosyal Ağlardan Olumsuz Durumların Kaldırılması

Sosyal Ağlardan Olumsuz Durumların Kaldırılması

İster bir kurum olarak, isterseniz de bireysel olarak faaliyette bulunmanız fark etmeksizin, toplumun ya da ilişkide olduğunuz güruhun sizin hakkınızda edineceği intiba son derece belirleyici davranım değişimlerine yol açar. Size ait sosyal ağ olumsuz paylaşım veya maksatlı yayınlar bir süre sonra herkesin bildiği ve aynı davranışı gösterdiği durumlar haline gelir.

Print

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İtibar yönetimi faaliyetleri kapsamında sosyal ağ ile ilgili gerek olumsuz ya da yalan paylaşım, gerekse yürüttüğü fikir veya hizmet faaliyetine dair mesnetsiz şikayetler bir süre sonra sayıları artarak büyüyen olumsuz tanımlama veya daha büyük sayıda şikayetlere dönüşecektir. Bu şekildeki bir süreçten kurutulmanız ancak bu konuda profesyonel ve deneyimli ve de hukuksal boyut konusunda çözüm üretecek kurumlar ile mümkün olacaktır.

sosyal-aglar

Firmamız bünyesinde son derece tecrübeli ve konusunda uzman çalışanlarımız bu mesnetsiz şikayetlerin silinmesi ya da olumsuz tüm niteliklerin sanal ortamdan kaldırılması hizmetini sunmaktadırlar. Bizden hizmet ve bilgi almak için, sosyal ağ şikayetleri ile zedelenen itibarınızın doğru yönetimi için www.distile.com.tr adresine girmeniz yeterlidir. Alacağınız hizmet ile sosyal medya ortamlarınız üzerindeki bu kötü imajı kesin olarak düzeltebilirsiniz.

Sanal ortamdaki olumsuzluklar güçlü, hukuksal boyutta mücadele ve bunların giderilmesi hizmeti yani distilasyon için bize danışmadan süreç yönetimi seçiminizi yapmayınız. Konusunda oldukça tecrübeli ve kurumsal bir firma olarak sizlere en kısa sürede kesin çözüm sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir