www.filmciabi.com | www.filmeti.com | www.coptikfilm.com | www.zkefilms.com | www.irisefilms.com | www.hblfilms.com | www.hausfilms.com | www.akibafilm.com | www.kumefilm.com | www.bigifilm.com
Sosyal Medya Çözümleri İçin Distile | Distile

Sosyal Medya Çözümleri İçin Distile

Sosyal Medya Çözümleri İçin Distile!

Sanal alemde dolaşmayı seven ve sosyal medya kullanan kişilerin sık karşılaştığı reklamları firmaların kendileri vermektedir. Son yıllarda çok talep gören sosyal medya kullanma alışkanlığını fırsat bilen kuruluşlar sosyal medya üzerinden reklam yaparak müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir.

Sosyal medya denildiğinde facebook, instagram, youtube gibi web kanalları akıllara gelmektedir.  en çok kullanılan sosyal mecra kanalları bu ve bunun gibi olan diğer internet site adresleridir. Birçok kişi bu sosyal medya üzerinden kendisini ve ya şirketini tanıtmak ister ancak başaramaz. Bu gibi durumlarda distile danışmanlık size her konuda yardımcı olmaktadır. Sosyal medya kavramı içine giren her alanda tecrübe sahibidir.

Distile Sosyal Medya Da Neler Yapar

Distile danışmanlık uzun yıllardır bilişim sektöründe yer alan ve yerini koruyan nadir firmalardandır. Her çeşit internet problemini hukuki ağ ve yollardan çözerek kaliteli işlerine bir başarı daha eklemektedir. Sosyal medya danışmanlığı da yapan distile bu sorumluğu üzerine aldığı andan itibaren online itibar artıma, sosyal medya algı yönetimi, firma ve marka karalama içeriklerini kaldırma, hesap yönetimi, sahte ve fake hesap kapatma, aktif olan takipçi sayısı arttırma gibi firma ve ya kişi adına olumsuz olan işlerin tamamını yapmaktadır.

Sosyal medya kişi veya kurumları karalamak isteyenlerin kolayca iletişim kurabileceği bir ortamdır. Bu sebeple sosyal medya sürekli takip edilmesi ve olumsuz gelişmelere anında müdahale edilmesi gereken bir yerdir. Bu takibi saylayan ve gelişen tüm olumsuzluklara anında tepki veren distile o içerikleri anında kaldırmaktadır.

Distile Başka Ne Var

Distile danışmanlık internet ortamında yer aldığı ilk günden itibaren birçok dava ve bilişim problemlerine bakmıştır. İlgilendiği ve sorumluğunu aldığı tüm sorunları veya iyileştirmeleri başarıya ulaştırmıştır. Distile ayrıca marka ve logo ihlallerine, istenmeyen resim ve video kaldırmalarına, ifşa içeriklere müdahale etme durumlarına, yalana ve karalama haber sildirme gibi tüm sanal problemlerle ilgilenmektedir. İnternet üzerinde yaşadığınız ve haklı olduğunuz tüm problemleri çözüme ulaştırmak için distile danışmanlığı arayabilir ve daha detaylı bilgilere direk alanlarında tecrübeli olanlarla iletişime geçebilirsiniz.

 Bizi Arayın

Bir cevap yazın

Olumsuz haber ve içerik kaldırma

Adınızın geçtiği internet sayfalarını kaldırma

Fotoğraf veya Video içerikleri kaldırma

ve benzer sorunlarınız için...

Adres : Fulya mh. Prof. Dr. Bülent Tarcan cd No:14 Kat:1 Şişli, İstanbul

BİZE ULAŞIN

İNTERNETTEN KALDIRTMAK İSTEDİĞİNİZ TÜM İÇERİKLER İÇİN