Sosyal Medya Hesaplarından İçerikler Kaldırma

Sosyal Medya Hesaplarından İçerikler Kaldırma

 

Sosyal medya, iletişim kurmak ve şirketiniz için son derece önemli olan kurumsal kimliğinize daha kısa süre içerisinde ulaşabilmeniz adına oldukça önemli olan kulvarların başında yer alıyor. Fakat kimi zaman sosyal medya da sahte ya da çalınmış hesap tehditleri ile de karşı karşıya kalmak sosyal medyanın kötü yüzünü de ne yazık ki ortaya çıkaran bir diğer istenmeyen durumların arasında yer alıyor. Sosyal Medya Hesaplarından İçerikler Kaldırma konusunda ihtiyaç gün yüzüne daha fazla çıkıyor. Fakat artık istediğiniz an sosyal medya kanallarından istemediğiniz içerikleri daha hızlı bir şekilde kaldırabilecek ve medyayı daha etkin şekilde kullanabilmenin de mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

İstediğiniz an gerek kendinize ait gerekse de bir başka sosyal medya hesaplarının online platformdan tamamen kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.  Eğer ki markanızı tehdit edecek ya da taklitleri ortaya çıkaracak istenmeyen hesaplar varsa da şikâyetlerinizi dile getirebilir ve kısa süre içerisinde de tüm isteklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Sosyal Medya Hesap Kaldırma ya da içerik kaldırma gibi tüm istediklerinizi artık gerçekleştirebileceğiniz bir sisteme sahip olacaksınız. Çünkü bu konuda deneyim sahibi olan kadrosuyla 7/24 destek veren Distile çalışanları ile tanışmaya başlayacaksınız.

sosyal-agSosyal medyayı bundan böyle daha verimli bir hale getirmek ve rahatsız olduğunuz gerek içeriklerin gerekse de hesapların ortadan kaldırılmasını sağlamak sizin elinizde olacak. Farkını en güzel şekilde ortaya koyan Distile, sosyal medyada söz sahibi olabilmeniz için elinden gelenin fazlasını ortaya koyuyor. O halde hemen sizlerde Sosyal medya, iletişim kurmak ve şirketiniz için son derece önemli olan kurumsal kimliğinize daha kısa süre içerisinde ulaşabilmeniz adına oldukça önemli olan kulvarların başında yer alıyor.Sosyal Medya İçerik Silme için hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Tabi ki bunun için öncellikli olarak yapmanız gereken ise iletişim kurmaya çalışmak olacaktır. Uzman çalışanlarımıza ister mail isterseniz de iletişim numaramızla irtibat kurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir