Sosyal Medya Hesaplarınızı Silmenin En Kolay Yolu

Sosyal Medya Hesaplarınızı Silmenin En Kolay Yolu

 

İnternette keyifle paylaşımlar yapmamızı sağlayan platformlardan bazen hesaplarımızı kaldırmaya kadar verir, Facebook, Twitter veya eski blog hesap silme işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak isteriz. İnternet kullanıcıları hesapları tamamen silme konusunda sıkıntı yaşamaktadırlar. Biz de çok merak edilen bir konu olan hesap silme konusunda sizlere kısaca bilgi vermek istiyoruz. İnternetten hesap silme konusunda en çok merak edilen platformlara kısaca bir göz atalım.

"Teklif Alın" butonuna tıklayarak, internetten kaldırtmak istediğiniz içeriklerle ilgili birkaç saat içerisinde teklif alabilirsiniz. Uzmanlarımız sizi arayacaktır.

Distile olarak 2010 yılındanbu yana online itibar yönetimi konusunda uzmanlanmış bir ajansız, kontrolü tekrar elinize almak için doğru yerdesiniz.

Size 24 saat içerisinde bir fiyat teklifi verebilmemiz için teklif formunu doldurmalısınız.

Kalıcı bir çözüm için yüzlerce kurum ve kişi tarafından güvenilen, kanıtlanmış sürecimizden yararlanın.

Hemen teklif alın

Twitter’da hesap kapatma

Twitter’da hesap silme işlemi için akıllı telefonlarınız yerine dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızdan giriş yapmalısınız. Daha sonra ayarlar bölümünden hesabınızı kullanım dışı haline getirebilirsiniz. Twitter silme işleminden vazgeçme ihtimaline karşı 1 ay kadar size süre tanıyacaktır.

Facebook’ta hesap kapatma

Sosyal ağlar içinde belki de kullanımı en çok tercih edilen platformlardan biri olan Facebook’ta hesap silme işlemi sanıldığı kadar zor değildir. Facebook sosyal paylaşım sitesi aslında bu konuda size yardımcı olacak adımları açıklamaktadır. Bunun için e – posta ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra ayarlar bölümünden yardım bölümüne girebilir, hesap kapatma seçeneklerine göz atabilirsiniz. Hesabınızı kapatmaktan vazgeçmeniz halinde tekrar açmak için Facebook sizlere iki hafta kadar bir süre tanımaktadır. Bu süreden sonra hesabınız kalıcı olarak silinecektir.

 

blogspot-yazi-silme

Hesapları kapatmak bilgilerimizi tamamen siler mi?

Hesaplarınızı kapattığınız halde internette aramalar sonucu istemediğiniz resimlere veya içeriklere ulaşılabiliyor ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa arama sonuçları ve içerik kaldırma gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İnternetten video kaldırma, internetten haber kaldırma veya resim kaldırma işlemleri uzman bir ekip tarafından kolayca gerçekleştirilebilir. Google’da isminin çıkmasını istemiyorum diyorsanız yine bu konuda size yardımcı olacak uzman kuruluş Distile Danışmanlık olacaktır. Kuruluşumuz internette hesap kapatma, içerik kaldırma işlemleri konusunda size kaliteli bir hizmet sunacaktır. İtibarınıza zarar verecek her türlü içeriği kaldırabilir, sahte hesapları kapatma konusunda bizden destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir